پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : راه‌اندازي بزرگ‌ترين كلينيك سلامت دندان در بندرعباس
سه شنبه، 4 شهریور 1399 - 08:08 کد خبر:42534
با همت 3 دندانپزشك جوان در هرمزگان، بزرگ‌ترين كلينيك سلامت دندان با سرمايه‌گذاري 140 ميليارد ريالي در بندرعباس به بهره‌برداري رسيد.


 

 
 

به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، 3 دندانپزشك جوان در يك سرمايه‌گذاري مشترك با حمايت بانك كشاورزي استان هرمزگان اقدام به راه‌اندازي بزرگ‌ترين كلينيك سلامت دندان در اين استان كرده‌اند كه علاوه بر تأمين نيازهاي تخصصي دندان و ارتقاي تراز ارائه خدمات به مردم، محوري براي توسعه توريسم سلامت در هرمزگان نيز خواهد بود.

راه‌اندازي بزرگ‌ترين كلينيك سلامت دندان در بندرعباس/ سرمايه‌گذاري 140 ميلياردي براي توريسم سلامت

اميرحسين پيراسته يكي از سرمايه‌گذاراين اين مركز سلامت عنوان كرد: بخش قابل توجهي از مردم استان هرمزگان براي انجام درمان‌هاي حوزه دندان به شهرهاي همجوار مراجعه مي‌كنند و برخي نيز از هزينه‌هاي سرسام‌آور اين بخش و نبود كيفيت مناسب در ارائه خدمات و عدم بروز بودن تجهيزات در هرمزگان گله‌مند هستند كه با راه‌اندازي اين مركز به عنوان بزرگ‌ترين و مجهزترين كلينيك سلامت دندان در هرمزگان و خدمات تخصصي آن، نه تنها مردم استان ديگر مجبور به سفر به استان‌هاي همجوار نيستند بلكه جديدترين خدمات تخصصي روز دنيا را دريافت خواهند كرد.


 

بكارگيري پيشرفته‌ترين تجهيزات روز دنيا

وي افزود: تنوع در بكارگيري سنسورهاي ويژه، ايجاد واحد كامل كنترل عفونت، پيشرفته‌ترين تجهيزات استريل، استفاده از دستگاه كوييك اسليپر براي تمامي بيماران و در تمامي واحدها، ايكس‌ري تخصصي دندان در هر كدام از يونيت‌هاي كاري براي پرهيز از خروج بيمار از محيط، دستگاه‌هاي ترميمي بلوفاز N، دستگاه‌هاي تخصصي جراجي استخوان لثه و فك در كنار دانش تخصصي از جمله امكانات كلينيك هرمز واقع در چهارراه مرادي بندرعباس است. 

 

پيراسته همچنين تصريح كرد: براي ساخت اين كلينيك و بهسازي فضاي كوچه منتهي به آن در قالب يك كار زيباي فرهنگي، 25 ماه زمان و 14 ميليارد تومان زمان صرف شده است و بانك كشاورزي نيز تسهيلاتي حدود 650 ميليون تومان براي اين طرح و البته در قالب ايفاي مسؤوليت‌هاي اجتماعي پرداخت كرده است.

وي همچنين با اشاره به فضاي سبز ايجاد شده در محيط اين كلينيك درماني به منظور ايجاد آرامش رواني براي بيماران، اظهار داشت: 4 اتاق مجزا با امكانات كامل بدون نياز به هيچ‌گونه استفاده از امكانات و تجهيزات مشترك در كلينيك دندانپزشكي هرمز تدارك ديده شده است تا سرعت ارائه خدمات به مردم نيز افزايش يافته و طيف هرچه بيشتري از مردم بتوانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.

ايجاد اشتغال براي 15 نفر

پيراسته همچنين از ايجاد اشتغال براي 15 نفر در اين كلينيك خبر داد و بيان داشت: به منظور ايجاد تسهيلات مناسب براي پرداخت هزينه‌هاي دندانپزشكي، طرح مشتركي با دو بانك مشخص بدون تشريفات اداري و زمان‌بر را اجرايي كرده‌ايم كه افراد بتوانند براي انجام درمان‌هاي دندان از اين خدمات با اقساط طولاني مدت بهره‌مند شوند.


 

براي ديدن فيلم اين كلينيك اينجا را ببينيد: (+)

 

آمادگي ميزباني برگزاري دوره‌هاي آموزشي

اين دندان‌پزشك كلينيك هرمز اضافه كرد: اين مركز آماده ميزباني از دوره‌هاي تخصصي و آموزشي حوزه دندانپزشكي براي ديگر شاغلان اين حوزه است تا بتوانيم به موازات رشد دانش در اين بخش، شاهد بروزآوري تجهيزات و دستگاه‌ها در استان هرمزگان نيز باشيم.

 به گزارش فارس، فرسوده بودن بافت پيراموني اين كلينيك بزرگ دندانپزشكي در محدوده چهارراه مرادي بندرعباس موجب شده تا سرمايه‌گذاران اين پروژه، اقدام به بهسازي و زيباسازي كوچه منتهي به اين مركز درماني كنند و ضمن نورپردازي، ديواره‌هاي فرسوده منازل اين كوچه را با طرح‌هاي سنتي و ملي و اشعار حافظ و ... نيز بيارايند كه جلوه زيبايي به آن داده است.

 شماره تلفن: 07632253710-07632253720 كلينيك دندانپزشكي هرمز