پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : 55 پروژه در ميناب با حضور معاون استاندار افتتاح شد
سه شنبه، 4 شهریور 1399 - 23:01 کد خبر:42537
55 پروژه اقتصادي و عمراني در ميناب در سومين روز از هفته دولت با حضور نازنين شيباني معاون استاندار هرمزگان مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، در سومين روز از هفته دولت با حضور نازنين شيباني معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري و سلحشور نماينده عالي دولت در شهرستان ميناب، 55 پروژه اقتصادي و عمراني در دومين شهر بزرگ هرمزگان مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
 
  پروژه آبياري تحت فشار با اعتبار بالغ بر ۱۶ميليارد تومان به مساحت ۸۷۵هكتار در سطح شهرستان با اشتغالزايي ۸۵۰ نفر به طور مستقيم و پروژه فرآوري و نگهداري انواع ميگو و ماهي و سردخانه زير صفر با اعتبار  ۱۴ميليارد و ۸۰۰ميليون تومان با اشتغالزايي ۲۵نفر به طور مستقيم با حضور معاون استاندار و برگزاري ويديوكنفرانس با فريدون همتي استاندار هرمزگان مورد بهره‌برداري قرار گرفتند.
 
55 پروژه در ميناب با حضور معاون استاندار افتتاح شد+عكس
 
نازنين شيباني معاون استاندار هرمزگان در اين مراسم با اشاره به اقدامات بزرگي كه با مشاركت و سرمايه‌گذاري مردم در بخش‌هاي مختلف به اجرا درآمده است، خاطرنشان كرد: اولويت اصلي در اشتغال‌زايي پروژه و پايدار بودن فرآيند فعاليت آنها است.
 
 
وي با بيان اين كه به ثمررسيدن پروژه‌هاي سرمايه‌گذاري در اين شرايط خاص اقتصادي كشور نشان از همت بلند سرمايه‌گذاران براي كمك به اقتصاد و اشتغال در كشور است، گفت: در زمينه توليد و صادرات محصولات كشاورزي و شيلاتي، استان هرمزگان داراي مزيت‌هاي منحصربفردي در كشور است كه دولت نيز با توجه به اين مهم، در صدد است تا ظرفيت‌هاي اين بخش را به فعليت برساند.
 
به گزارش فارس، در شهرستان ميناب در هفته دولت سال جاري تعداد ۵۵ پروژه با اعتبار بيش از ۱۰۰ميلياردتومان در حوزه‌هاي اقتصادي و عمراني با اشتغال بيش  ۱۱۰۰نفر مستقيم و ۲۰۰۰نفر غير مستقيم  افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت.
 
حوزه اقتصادي ۱۰ پروژه با اعتبار بيش از ۳۵ميلياردتومان و در حوزه عمراني ۴۵ پروژه با اعتبار بيش از ۶۵ ميلياردتومان تقديم مردم شهرستان ميناب شد.