پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : انتقاد احمد مرادي از سنگ‌اندازي در واگذاري زمين به جوانان هرمزي
سه شنبه، 11 شهریور 1399 - 09:28 کد خبر:42558
نماينده مردم بندرعباس گفت: امروز شاهديم بيش از ۴۰۰ جوان هرمزي براي زندگي مشتركشان بايد يا مستاجر باشند يا در منزل پدري زندگي كنند و هر روز شاهديم كه براي جوانان در اين زمينه سنگ‌اندازي مي‌كنند.

به گزارش جنوب ايران نيوز، احمد مرادي عصر امروز در گفت‌وگويي رسانه‌اي عنوان كرد: بعنوان نماينده مردم وظيفه داريم در بين مردم حضور داشته باشيم، درد و دل مردم را گوش كنيم و مشكلات مردم را به گوش مسئولين كشوري برسانيم و اگر حل نشد صداي مردم را فرياد بزنيم.
 
وي افزود: هميشه گفته‌ام كه براي منافع مردم با احدي تعارف ندارم، وكيل والدوله نيستم و به هيچ حزب و جناح و گروهي غير از راي مردم مديون نيستم و لذا اگر كم‌كاري در هر جايي ببينم، آن را پيگيري خواهم كرد.
 
نماينده مردم بندرعباس با انتقاد از وجود مشكلات مسكن و معيشت جوانان هرمزي عنوان كرد: زماني كه مسئولان دولتي نمي‌دانستند هرمز در كجاي نقشه است، مردم اين جزيره با كمترين امكانات در بدترين شرايط چه در خليج فارس و چه در جبهه هاي جنگ مرزبان كشور بوده‌اند اما امروز به بهانه واگذاري زمين به زوج‌هاي جوان هرمزي با روح و روان اين مردم بازي مي‌كنند.
 
مرادي با بيان اين كه قانون اساسي تامين نيازهاي اوليه همچون مسكن را بعنوان وظيفه دولت تعيين كرده است، خاطرنشان كرد: اما امروز شاهديم بيش از ۴۰۰ جوان هرمزي براي زندگي مشتركشان بايد يا مستاجر باشند يا در منزل پدري زندگي كنند.
 
نائب‌رئيس كميسيون انرژي مجلس تصريح كرد: حداقل كار دولت بايد براي مهاجرت معكوس و سكونت مردم در روستاها و مناطق محروم، واگذاري زمين مسكوني در آن مناطق است اما متاسفانه هر روز سنگ جديدي در اين راه قرار داده مي شود.
 
فارس