پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : هلاكت 2 سوداگر مرگ و كشف 773 كيلو مواد مخدر در هرمزگان
دوشنبه، 17 شهریور 1399 - 20:20 کد خبر:42578
فرمانده انتظامي استان از كشف 773 كيلوگرم مواد مخدر طي يك درگيري مسلحانه با سوداگران مرگ در شهرستان رودان با همكاري پليس كرمان خبر داد و گفت: در اين عمليات مشترك دو تن از قاچاقچيان مواد افيوني به هلاكت رسيدند.

به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، سردار  غلامرضا جعفري گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان  با خبر شدند ، اعضاء يك باند مواد مخدر ، قصد دارند محموله بزرگ مواد افيوني را بصورت مسلحانه از محورهاي مواصلاتي شهرستان رودان به استان هاي همجوار منتقل كنند. 
 
هلاكت 2 سوداگر مرگ و كشف 773 كيلو مواد مخدر در هرمزگان
 
وي افزود: ماموران با همكاري پليس مبارزه با مواد مخدر استان كرمان حين گشت زني و كنترل محور "ماشنگي شهرستان رودان بسمت محور مازگرد شهرستان حاجي آباد" خودرو  وانت سايپا متعلق به قاچاقچيان را شناسايي و دستور ايست دادند.
 
سردار جعفري اذعان داشت: قاچاقچيان بدون توجه به دستور پليس و علائم هشداردهنده اقدام به فرار كردند كه پس از تعقيب و گريز طولاني عرصه را برخود تنگ ديده و اقدام به تيراندازي به سمت ماموران كردند كه با توجه به برتري حجم آتش مأموران، خودرو متوقف و دو نفر از قاچاقچيان به هلاكت رسيد.
 
فرمانده انتظامي هرمزگان با اشاره به توقيف يك دستگاه خودرو وانت سايپا و كشف 580 كيلو ترياك و 193كيلو حشيش در اين عمليات منسجم و مشترك پليسي ، بيان كرد:  در بازرسي از خودرو، يك قبضه اسلحه جنگي، 4 عدد خشاب حاوي  98 فشنگ جنگي  و تعداد زيادي پوكه فشنگ  و سه جفت پلاك كشف شد.