پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : آزمون كارشناسان‌رسمي در بندرعباس برگزار مي‌شود
دوشنبه، 17 شهریور 1399 - 16:21 کد خبر:42579
رئيس مركز كارشناسان رسمي دادگستري هرمزگان از برگزاري آزمون كارشناسان رسمي‌ در تاريخ ۲۰ شهريور ماه سال‌جاري خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، علي مهران زاده با اشاره به اينكه اين آزمون بيش از ۶۸ هزار نفر شركت كننده در كل كشور دارد، گفت: استان هرمزگان حدود ۱۲۴۰ نفر شركت كننده در آزمون كارشناسان رسمي دادگستري دارد و اين آزمون براي اولين بار در استان برگزار مي‌شود.
 
وي عنوان كرد: اين آزمون براي جذب كارشناسان رسمي توسط مركز وكلا، كارشناسان رسمي و مشاوران خانواده قوه قضائيه كشور و مجري آن سازمان سنجش آموزش كشور مي‌باشد و در روز پنجشنبه ۲۰ شهريور ماه همزمان با سراسر كشور در استان هرمزگان، شهر بندرعباس برگزار مي‌شود و امكان جذب تعداد حدود ۱۰۰ نفر كارشناس رسمي مورد نياز استان پس از قبولي در آزمون كتبي و مصاحبه علمي و طي مراحل گزينش و دوره كارآموزي و اخذ پروانه كارشناسي وجود دارد.
 
رئيس مركز كارشناسان رسمي قوه قضائيه هرمزگان تصريح كرد: كارت ورود به جلسه آزمون در روز سه‌شنبه همين هفته از طريق سايت سازمان سنجش قابل دريافت است.
 
وي افزود: با توجه به اعلام ستاد ملي مبارزه با كرونا و الزامات سازمان سنجش آموزش كشور به عنوان برگزار كننده آزمون، داوطلبان براي صيانت از سلامتشان وسايل لازم به همراه داشته باشند. همراه داشتن ماسك شرط ورود به جلسه آزمون است و به همراه داشتن دستكش و الكل را هم توصيه مي‌كنيم.