پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : جزئيات گفت‌وگوي تلفني خاتمي و روحاني
پنجشنبه، 20 شهریور 1399 - 06:10 کد خبر:42585
تماس تلفني روحاني و خاتمي براي احوالپرسي و در فضاي دوستانه بوده است...


به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، حجت‌الاسلام «سيد عبدالواحد موسوي لاري» روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار سياسي ايرنا، با اشاره به تماس تلفني «حسن روحاني» و «سيد محمد خاتمي» گفت: تماس تلفني روحاني و خاتمي براي احوالپرسي و در فضاي دوستانه بوده است، آن‌ها در ماه مبارك رمضان و برگزاري مراسم افطاري در مهماني همديگر شركت مي‌كنند و تماس‌هاي تلفني مكرر داشته و دارند.

وي افزود: همين اواخر هم آقاي روحاني به خاتمي زنگ زدند و بعد از احوالپرسي و اظهار محبت، طبق صبحتي كه از آقاي خاتمي شنيدم، در بخشي از اين گفتگو آقاي روحاني گرفتاري‌هاي دولت و مشكلاتي كه بر سر راه دولت وجود دارد را مطرح كردند و آقاي خاتمي هم نقطه‌نظراتي را در مورد سياست خارجي و داخلي بيان كردند.

وزير پيشين كشور با بيان اينكه در اين تماس تلفني آقاي خاتمي انتقادي برخورد نكرد، اظهار داشت: چيزي كه من از آقاي خاتمي شنيدم، انتقادي نبود و تماسي دوستانه بوده است. آقاي روحاني گلايه‌مندي از مشكلاتي كه برايش درست كردند، مطرح كرد و خاتمي هم مسائلي را كه دولت بايد انجام مي‌داده و نداده، بيان كرده است.

موسوي لاري ادامه داد: اين گفت‌وگوي تلفني در اين فضاي دوستانه انجام شده و چيزي كه اخيرا در رسانه‌ها مطرح شده است، صحيح نيست.