پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : كشف حجاب مجري شبكه سه سيما
پنجشنبه، 20 شهریور 1399 - 10:08 کد خبر:42588
ناهيد ليان كه سابقه فعاليت در راديو و همچنين شبكه سوم سيما به عنوان مجري را دارد نيز كشف حجاب كرده است.

در بحبوحه مهاجرت و كشف حجاب سلبريتي‌هاي ايراني اكنون خبر مي‌رسد ناهيد ليان كه سابقه فعاليت در راديو و همچنين شبكه سوم سيما به عنوان مجري را دارد نيز كشف حجاب كرده است. ليان بعد از قطع همكاري با صدا و سيما به خارج از كشور مهاجرت كرده و با مردي انگليسي ازدواج كرد. از همان ابتدا وي پس از علني كردن سكونت خود در لندن، تصاويري از خود و همسرش به نام رابرت را در شبكه‌هاي اجتماعي اش منتشر كرد.

ناهيد ليان متول ۲۸ مرداد سال ۱۳۶۰ بوده و همانطور كه گفته شد در صدا و سيما سابقه گويندگي و مجري گري دارد. در هفته‌هاي اخير تصاوير بي حجاب و گاه نيمه برهنه او در شبكه‌هاي اجتماعي و به خصوص اينستاگرام جنجال آفرين شده است. وي در سال ۱۳۹۴ با مردي به نام رابرت آشنا شده و همان سال پس از ازدواج با وي به انگليس نقل مكان كرده و در لندن ساكن شد.
كشف حجاب خانم مجري شبكه سه سيما + عكس
 ليان پس از اعلام رسمي ازدواجش با اين مرد انگليس در يك پست اينستاگرامي در اين باره چنين نوشت: «تك تك روز‌هاي قشنگي رو كه باهم تا به امروز زندگي كرديم يادمه، ما باهم (ما) شديم، ما باهم بزرگ شديم، ما باهم ساختيم، ما باهم كاشتيم و برداشتيم، ما زندگي برامون يعني فقط ما، يعني خونواده‌ي خوشگلمون، خونواده‌اي كه آرامش و شادي ستون اصليشه، ما زندگي رو باهم فقط زندگي نميكنيم، ما از تك تك لحظه هاش لذت ميبريم و اين رمز خوشبختيمونه».

 
كشف حجاب خانم مجري شبكه سه سيما + عكس