پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : بيانيه مهم كميسيون امنيت ملي درباره توافقات عربي با اسراييل
یکشنبه، 23 شهریور 1399 - 10:22 کد خبر:42593
كميسيون امنيت ملي مجلس خاطرنشان كرد: عواقب هرگونه اقدام تنش زاي رژيم صهيونيستي در منطقه خليج فارس مستقيما متوجه رژيم آل خليفه و امارات خواهد بود و هم پيماني با رژيم صهيونيستي، امنيت بحرين و امارات را بيش از گذشته در معرض تهديد قرار خواهد داد.

به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي با صدور بيانيه اي سازش بحرين و امارات با رژيم كودك كش صهيونيستي را محكوم كرد.
 
متن اين بيانيه به شرح زير است:
 
بسمه تعالي
 
متاسفانه بار ديگر خيانت حكام وابسته و سرسپرده به كاخ سفيد و رژيم صهيونيستي ضربه اي ديگر بر پيكر خونين فلسطين وارد ساخت.
 
رژيم وابسته آل خليفه كه تداوم حكومت خود را بر وابستگي كامل به آمريكا و رژيم نژادپرست صهيونيستي مي داند، گام در مسيري نهاده كه جز شكست نتيجه اي برايش نخواهد داشت.
 
اطمينان داريم شادي و سرمستي برخي از دولت هاي منطقه به ويژه سران بحرين و امارات از اين قبيل اقدامات خائنانه ديري نخواهد پاييد. ملت هاي مسلمان اجازه نخواهند داد آرمان فلسطن قرباني انتخابات آمريكا گردد و پاسخ شايسته اي به آن خواهند داد.
 
كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي ضمن محكوميت شديد اقدام خائنانه رژيم آل خليفه تاكيد مي نمايد اين قبيل اقدامات روند مبارزات حق طلبانه و آزادي خواهانه ملت فلسطين و جوانان مومن مسلمان جهان اسلام را عليه اشغالگران صهيونيست تسريع خواهد كرد. سازش بحرين و امارات با رژيم كودك كش صهيونيستي به معناي پذيرش اين رژيم نزد ملت مسلمان نخواهد بود و جهان اسلام در آينده اي نه چندان دور شاهد آزادي فلسطين عزيز و بازگشت آن به پيكره كشورهاي اسلامي خواهد بود.
 
ما نمايندگان ملت بزرگ ايران با صداي بلند اعلام مي كنيم نبرد آزادي فلسطين تا نابودي رژيم اشغالگر قدس ادامه خواهد داشت و سرنوشت محتوم رژيم صهيونيستي نابودي به دست جوانان مؤمن و مسلمان خواهد بود.
 
جمهوري اسلامي ايران همچنان با دقت مساله احقاق حقوق ملت فلسطين و آزادي سرزمين هاي اشغالي فلسطين را به عنوان مسئله اول جهان اسلام پيگيري خواهد كرد.
 
كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي تأكيد مي نمايد عواقب هرگونه اقدام تنش زاي رژيم صهيونيستي در منطقه خليج فارس مستقيما متوجه رژيم آل خليفه و امارات خواهد بود و هم پيماني با رژيم صهيونيستي، امنيت بحرين و امارات را بيش از گذشته در معرض تهديد قرار خواهد داد. هم پيماني با رژيم اشغالگر و متجاوز صهيونيستي، نه تنها در بقا و دوام حيات منحوس رژيم هاي لرزان سلطنتي، ديكتاتور و غيرمردمي موثر نبوده بلكه روند زوال و اضمحلال آنان را تسريع مي بخشد و تهديدي براي صلح، ثبات و امنيت و هم زيستي كشورهاي اسلامي منطقه خواهد بود كه همه عواقب آن بر گردن حكام خائن و جنايتكار يادشده خواهد بود. 
 
انتهاي پيام/