پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : تاكسيرانان براي دريافت وام 6 ميليوني كرونا به بانك مراجعه كنند
دوشنبه، 24 شهریور 1399 - 21:58 کد خبر:42599
رئيس سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري بندرعباس، گفت: رانندگان تاكسي مي توانند براي دريافت وام ٦٠ ميليون ريالي به كليه شعب بانك ملي مراجعه كنند.

به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، حسين اخلاقي با اشاره به طرح تسهيلات اعطايي به رانندگان تاكسي در پي شيوع بيماري كرونا، خاطر نشان كرد: با همكاري وزارت كار و رفاه اجتماعي مبلغ 6 ميليون تومان وام به مشاغل آسيب ديده تعلق گرفت كه رانندگان تاكسي و سرويس مدرسه نيز شامل اين طرح هستند.
 
وي در ادامه افزود: طبق اطلاعيه و اخبار منتشر شده توسط سازمان، كارگروه مقابله با پيامدهاي اقتصادي ناشي از شيوع بيماري كرونا، مهلت ثبت نام وام كرونا را براي دارندگان بيمه تامين اجتماعي شده تا 15 شهريور و رانندگان فاقد بيمه را تا پايان شهريور ماه تمديد كرده است.
 
رييس سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر بندرعباس اظهار كرد:  يكي از موانع پيش‌رو براي دريافت تسهيلات حمايتي كرونا، «نداشتن چك برگشتي» بود كه كارگروه اين شرط را از مقررات پرداخت تسهيلات بانكي مستثني كرد تا روند پرداخت تسهيلات كرونا به متقاضيان با سرعت بيشتري انجام شود.
 
اين مسئول در پايان تصريح كرد: اين وام با سود 12 درصد، به كليه رانندگان كه مراحل  دريافت وام از بانك را طي كرده اند، تخصيص داده مي شود و در حال حاضر رانندگان براي دريافت مي توانند به شعب بانك ملي‌مراجعه كنند.