پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : مديران بايد در دسترس رسانه‌ها باشند
جمعه، 9 آبان 1399 - 18:28 کد خبر:42803
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار هرمزگان با بيان اينكه رسانه‌ها نقش كليدي در انعكاس عملكرد دولت دارند، گفت: مديران بايد در دسترس رسانه‌ها باشند.

به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، سعيد ناجي روز پنج‌شنبه در بيست و پنجمين نشست شوراي اطلاع رساني هرمزگان به عملكرد شوراي اطلاع‌رساني استان اشاره و افزود: ارتباط بين اين شورا و رسانه‌ها براي تنويز افكار عمومي و كاربردي باشد.
وي ادامه داد: مديران بايد در دسترس رسانه‌ها باشند و انتظار است براي شفاف‌سازي عملكردها پاسخگوي رسانه‌ها باشند و يك ارتباط دوسويه برقرار كنند.
 
 
معاون استاندار هرمزگان افزود: رسانه‌ها در شرايط سخت كنار مديران استان‌ها بوده لذا انتظار مي‌رود خدمات دولت را به نحو شايسته‌تر در اختيار رسانه‌ها قرار دهند تا مردم از عملكرد دولت آگاه شوند.
 
ناجي در بخش ديگري با اشاره به اين جمله كه رهبر انقلاب توهين به رييس جمهوري را حرام دانسته‌اند، عنوان كرد: درپي اهانت برخي از افراد به رييس جمهوري، رهبر معظم انقلاب اسلامي اين اقدام را حرام دانسته است.
 
وي ابرازداشت: درحالي كه رييس جمهوري و دولت در اين سال‌ها خدمات فراواني ارائه دادند برخي افراد به خود اجازه مي‌دهند ادب و اخلاق را فراموش كنند و بدترين توهين به رييس جمهوري كنند.                                                        
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار هرمزگان ادامه داد: در اين مقطع چهل ساله اخير كشور مورد هجمه فراوان دشمنان قرار گرفته و در اين مقطع حساس براي عبور از اين مشكلات نياز به وفاق و همدلي داريم.
 
در اين نشست مديركل فرهنگ و ارشاد هرمزگان گزارشي از عملكرد اين شورا در يكساله اخير ارائه كرد و افزود: شورا به دنبال تعامل با رسانه‌ها بوده و همواره نقد رسانه‌ها را مي‌پذيرد.
 
مديران رسانه‌هاي استان نيز پيشنهادهايي را درخصوص  بهبود عملكرد شورا، مشكلات پيش رو ، پاسخگو نبودن مديران به رسانه‌ها و درنظر گرفتن توانمندي رسانه‌ها ارائه دادند./ منبع: تجارت جنوب