پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز : قرارگاه ۱۷ربيع الاول در هرمزگان تشكيل شد
جمعه، 23 آبان 1399 - 14:17 کد خبر:42876
به منظور تشديد نظارت ها و كنترل قيمت ها در بازار، قرارگاه ۱۷ ربيع الاول با مشاركت سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزيرات ، بسيج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در هرمزگان تشكيل شد.

به گزارش نگاه جنوب ايران نيوز، سردار اباذر سالاري فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان عصر چهارشنبه در نشست هم انديشي با دستگاه‌هاي نظارتي استان اظهار داشت: تشكيل اين قرارگاه به دنبال فرمان مقام معظم رهبري مبني بر كنترل قيمت‌ها و مبارزه با گرانفروشي‌ها و كمك بسيج در اين راستا با حضور دستگاه‌هاي اجرايي و نظارتي انجام شده است.
 
وي با تاكيد بر برخورد با متخلفان بازار ، افزود: در مسير كنترل قيمت ها از ظرفيت هاي بسيج محلات نيز استفاده مي شود تا بتوان افراد متخلف را هر چه سريعتر شناسايي و برابر قانون با آنها برخورد كرد.
 
وي تصريح كرد: نيروي مردمي بسيج در هر زماني كه نياز بوده ، در ميدان حاضر شده و به ياري دستگاه‌ها و نهادها آمده است و در شرايط حاضر نيز از اين ظرفيت عظيم مردمي استفاده خواهد شد.
 
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان بيان داشت: روزانه با حضور بسيجيان قيمت‌ها در بازار به صورت دقيق رصد خواهد شد و مشكلات و كمبودها به مسوولان مربوطه اطلاع رساني مي شود تا تعادل و آرامش بر بازار حاكم گردد و قيمت ها متعادل شود.
 
اجراي قيمت هاي مصوب ستاد تنظيم بازار هرمزگان با همكاري بسيج
 
رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان نيز در اين نشست ضمن تشكر از حضور بسيج براي كمك به كنترل قيمت ها ،گفت: با همدلي نيروهاي بسيجي از روز شنبه هفته آينده قيمت‌هاي مصوب ستاد تنظيم بازار اجرايي مي‌شود.
 
خليل قاسمي بيان داشت: امروز ما در شرايط جنگ اقتصادي قرار داريم و بيش از هر زمان ديگري نيازمند همدلي و كمك مي باشيم و به طور يقين حضور بسيج باعث تقويت نظارت و بازرسي در استان مي‌شود.
 
وي با دعوت از مردم براي اعلام گزارش هاي گران فروشي ، گفت: در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را براي رسيدگي هر چه سريعتر با تماس با شماره 124 اعلام كنند تا متخلفان شناسايي و جهت سير مراحل قانوني به سازمان تعزيرات حكومتي و ساير مراجع ذيربط معرفي شوند.