پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز: وزير كشور حكم فرماندار شهرستان بندرعباس را صادر كرد
پنجشنبه، 26 اردیبهشت 1398 - 00:50     کد خبر: 39989

عبدالرضا رحماني فضلي وزير كشور امروز چهارشنبه با صدور حكمي ، عزيزالله كناري را به سمت فرماندار شهرستان بندرعباس منصوب كرد. تجربه نشان داده كه اگر گزينه‌اي در اين پست اهل رشد در مناصب ديگر باشد، فرمانداري بندرعباس جايگاه كم‌نظيري است طوري كه احمد مرادي و احمد راستي و عباس اميني هر كدام بر كرسي‌هاي مهمي در اين استان تكيه زدند!
به گزارش جنوب ايران نيوز به نقل از روابط عمومي استانداري هرمزگان، كناري از هفتم بهمن ماه پارسال با حكم فريدون همتي استاندار هرمزگان جايگزين احمد پويافر به عنوان سرپرست فرمانداري شهرستان بندرعباس منصوب شد.
 
 
وي دبيري كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان هرمزگان را نيز در كارنامه مديريتي خود دارد و اصالتا هرمزگاني است.
 
به گزارش جنوب ايران نيوز، انتظار عموم مردم مركز استان هرمزگان از فرمانداري اين شهر، تحرك و پويايي فرماندار و معاونان اين فرمانداري در امور جاريه مردم است تا مسائل و مشكلات در شهر به حال خود رها نشود و فرآيند توسعه شهر نيز شكل جدي تري به خود بگيرد.
 
تجربه نشان داده كه پست فرمانداري بندرعباس سكوي پرتاب كم‌نظيري براي افرادي است كه بر كرسي اين پست مهم تكيه مي‌زنند و در گذشته ديديم كه احمد راستي پس از فرمانداري بندرعباس به مديركلي كار و تعاون و رفاه اجتماعي و پس از آن به جايگاه معاونت نيروي دريايي سپاه رسيد و احمد مرادي نيز به مجلس راه يافت و عباس اميني نيز شهردار بندرعباس شد و لذا جدي‌گرفتن اين پست نه تنها مي‌تواند رضايت مردم را به دنبال داشته باشد بلكه براي افراد نيز مفيد فايده است.

پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها