تلکس پايگاه خبري نگاه جنوب ايران نيوز: دعوت از ٣ ووشوكار هرمزگانى به اردوى تيم ملى
یکشنبه، 22 اردیبهشت 1398 - 19:04     کد خبر: 39977

سه ووشوكار هرمزگانى از سوى فدراسيون ووشو جمهورى اسلامى ايران به اردوى تيم ملى جهت اعزام به رقابت‌هاى قهرمانى ٢٠١٩ جوانان آسيا دعوت شدند.

به گزارش جنوب ايران نيوز، سه ووشوكار هرمزگانى از سوى فدراسيون ووشو جمهورى اسلامى ايران به اردوى تيم ملى پسران جهت اعزام به رقابت‌هاى قهرمانى ٢٠١٩ جوانان آسيا دعوت شدند.

 

 
دو تالوكار به‌همراه يك سانداكار هرمزگانى مى‌بايست خود را ٢٨ ارديبهشت‌ماه سال‌جارى جهت حضور در اردوى تيم ملى جوانان به كميته تيم‌هاى ملى فدراسيون ووشو معرفى كنند.
 
نمايندگان هرمزگان، 29 ارديبهشت‌ماه جارى در اولين مرحله رقابت‌هاى درون‌اردويى به مصاف حريفان خود مى‌روند كه در صورت موفقيت مى‌توانند در اردوها ماندگار شوند تا نيمى از راه حضور در پيكارهاى قهرمانى آسيا را طى كنند.
 
اميرحسين چرزه و بنيامين تنى در بخش تالوى نوجوانان و محمدصدرا اردشيرى در بخش سانداى جوانان به‌عنوان نمايندگان هرمزگان راهى اردوى تيم ملى خواهند شد.
 
در بخش تالو، بنيامين تنى در فرم‌هاى نن‌چوان و نن‌دائو به مصاف حريفان خواهد رفت و اميرحسين چرزه در فرم‌هاى چانگ‌چوان و دائوشو با رقباى خود مصاف مى‌كند و در بخش ساندا نيز محمدصدرا اردشيرى در وزن منهاى ٦٥ كيلوگرم به ميدان مبارزه مى‌رود.
 
اردوى تيم ملى ووشو جهت اعزام به رقابت‌هاى قهرمانى ٢٠١٩ جوانان آسيا در بخش تالو قرار است از ٢٨ ارديبهشت ماه جارى زير نظر فرشاد عربى و عليرضا بهرمن در مجموعه ورزشى آزادى تهران آغاز شود و هدايت سانداكاران بر عهده امير اوجاقى و كيوان شيرآقايى خواهد بود.
 
رقابت‌هاى قهرمانى جوانان ٢٠١٩ آسيا قرار است ٢٤ مرداد لغايت دوم شهريورماه ٩٨ به ميزبانى كشور برونئى دارالسلام برگزار شود.


برگشت به تلکس خبرها