نسخه تلکس سايت خبري و تحليلي جنوب ايران
:: نشست توسعه هرمزگان با حضور رئيس دفتر روحاني یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 22:39
نشست توسعه و سرمايه گذاري استان هرمزگان با حضور رييس دفتر و سرپرست نهاد رياست جمهوري، استاندار هرمزگان و آشوري، شريفي و ذوالقدر نمايندگان هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي

:: جاسازي ترياك در داخل بادام زميني یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 17:43
ماموران گمرك اصفهان از بسته پستي ۴ كيلو و ۶۰۰ گرمي حدود يك كيلو و ۳۴۰ گرم ماده مخدر از نوع ترياك كشف و ضبط كردند.

:: تماس صوتي «ايمو» فيلتر شد یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 17:42
تماس صوتي ايمو در ايران فيلتر شد و ماركت هاي اندرويدي ايران مانند بازار نيز نرم افزار پيام رسان imo را به دستور مقامات قضايي حذف كرده‌اند.

:: دستگيري شكارچيان سنگدل در لار یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 16:10
محيط بانان پارك ملي لار ۲ شكارچي سنگدل را كه در اقدامي بيرحمانه يك بزكوهي آبستن و يك بزغاله را در لاريجان شكاركرده بودند دستگير كردند. جريمه ٣٠ ميليون توماني و حبس در انتظار اين متخلفان است.

:: توضيحات پليس در مورد هك 120 سايت یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 16:09
از زمان راه اندازي پليس فتا تا به امروز، ۱۵۲ هزار ادله ديجتيال بررسي شده كه ۶۰ درصد از ادله‌ها مربوط به پرونده‌هاي پليس فتا و بخشي هم مربوط به پليس‌هايي مانند پليس آگاهي، مبارزه مواد مخدر و... بوده است.

:: دستگيري سه متهم جديد در هرمزگان مرتبط با پرونده سيدامامي یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 16:04
اخيراً ۳ نفر در استان هرمزگان مرتبط با پرونده سيدامامي (جاسوس حوزه محيط زيست)دستگير شده‌اند. فعلا قانون اجازه نميدهد جزييات را بگوييم. اما بايد بگويم كه اين گمانه زني ها رخ ندهد و اجازه دهند مقامات مسئول به موضوع رسيدگي كنند.

:: تره‌بار سيار هندي‌ها روي قايق یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 16:02
هندي‌ها بازار سبزي و ميوه سياري روي درياچه «دال» در كشمير دارند كه منبع درآمد گردشگري عمده در اين ايالت شمال غربي هند است. اين بازاچه در طول سال به جز روزهاي يخبندان، سه هزار نفر را مشغول دادوستد كرده است. تصاوير، اين بازار سيار در كشمير معروف به «كشتي بازار» را نشان مي‌دهد.

:: آمار قابل تاملي از وقوع جرائم در تلگرام یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 16:02
رئيس پليس فتا ناجا در پاسخ به اين سوال كه بيشترين جرايم در كدام يك از فضا‌هاي مجازي صورت مي‌گيرد، گفت: امروز بيش از ۴۶ درصد جرائم صرفا در تلگرام اتفاق مي‌افتد و تقريبا نزديك به ۲۰ درصد جرائم در اينستاگرام و بقيه آن در ۹۲۰ هزار سايت اتفاق مي‌افتد.

:: توصيه جالب نماينده كرمانشاه به وزيركشور یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 15:58
عضو مجمع نمايندگان كرمانشاه در مجلس، با اشاره به تداوم مشكلات زلزله‎زدگان گفت: اگر وزير كشور سه روز با زن و بچه‌اش در آن منطقه زير چادر بخوابد، ما اين سختي‎ها را به جان مي‎خريم.

:: پيك نوروزي و تمرين‌هاي درسي در نوروز ممنوع شد یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 15:56
وزير آموزش و پرورش اعلام كرد: ارائه هر نوع تكليف مرسوم سال‌هاي قبل به ويژه پيك‌هاي نوروزي يا تمرين‌هاي درسي در ايام نوروز، ممنوع است.

:: جابجايي نوزادان در بيمارستان ميناب در دست بررسي یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 15:54
رئيس بيمارستان حضرت ابوالفضل(ع) ميناب، گفت: طي روزهاي اخير خبري مبني بر جابجايي نوزاد در بيمارستان ميناب در حال انتشار بوده كه اين موضوع در حال بررسي است.

:: ميزان بارش باران در مناطق مختلف هرمزگان یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 12:50
ميزان بارش‌ها در طول شبانه روز گذشته در نقاط مختلف هرمزگان اعلام شد.

:: سرمايه‌گذاران در جاسك مورد حمايت جدي دولت هستند/ بزودي صادرات بخشي از نفت كشور به جاسك منتقل مي‌شود یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 12:37
معاون اول رئيس جمهور گفت: چابهار و جاسك دو نقطه استراتژيك توسعه سواحل مكران است و توافق سه جانبه ايران ـ هند ـ افغانستان نقطه شروع توسعه اين مناطق است.

:: آغاز پرداخت عيدي فرهنگيان هرمزگان از امروز یکشنبه، 6 اسفند 1396 - 12:34
در اين راستا كاركنان اداره مالي و حسابداري اداره كل آموزش و پرورش استان تلاش همه جانبه ي خود را بر رفع مشكل ياد شده از طريق هماهنگي و پيگيري با مركز به كار گرفته كه خوشبختانه با انجام كار شبانه روزي اين مهم به نتيجه رسيد و با رفع نقص نرم افزار مربوطه فرايند پرداخت عيدي فرهنگيان در دستور كار قرار گرفت.

:: شناسايي۲۲نقطه‌حادثه‌خيز جاده‌هاي‌هرمزگان شنبه، 5 اسفند 1396 - 13:48
جاده بندرعباس حاجي آباد با ۹ نقطه، بيشترين نقاط حادثه ساز را در جاده‌هاي استان دارد.

:: گشايش نمايشگاه‌صنايع‌دريايي‌دربندرعباس شنبه، 5 اسفند 1396 - 13:32
پنجمين نمايشگاه بين المللي دريايي با حضور رئيس سازمان بنادر كشور و نمايندگان هرمزگان در بندرعباس گشايش يافت

:: نرخ تورم بهمن ماه 9.9 درصد اعلام شد شنبه، 5 اسفند 1396 - 13:26
شاخص بهاي كالاها و خدمات مصرفي در مناطق شهري ايران در بهمن‌ماه ۱۳۹۶ به عدد ۱۱۳.۴ رسيد كه نسبت به ماه قبل ۰.۹ درصد افزايش يافت.

:: دستبرد ۸۰۰ ميليوني به بيت المال در بندر رجايي+ توضيحات مديركل بنادر و دريانوردي شنبه، 5 اسفند 1396 - 13:19
فردي كلاهبردار از طريق تباني در مجموعه بنادر هرمزگان، دستگاه پوز (كارتخوان) مربوط به دريافت عوارضات و حقوق بندري در اسكله شهيد رجايي را با يك دستگاه ديگر كه متصل به حساب شخصي بوده، جابجا و مبلغ ۸۶۰ ميليون تومان را در دو ساعت كلاهبرداري كرده است.

:: يكتاپور مديركل شيلات هرمزگان شد شنبه، 5 اسفند 1396 - 12:51
با حكم رئيس شيلات ايران، محسن يكتاپور مديركل شيلات هرمزگان شد

:: با «هويت‌هاي سرگردان» در جامعه چه كنيم؟ جمعه، 4 اسفند 1396 - 13:48
ماني كاظمي

:: بهبود وضعيت ۳۰ درصد بيماران سكته مغزي با بوتاكس جمعه، 4 اسفند 1396 - 13:47
انقباض عضلاني (اسپاستيسيته) يكي از شايع‌ترين علل ناتواني افراد بعد از سكته مغزي به شمار مي رود؛ تزريق بوتاكس به عنوان يك روش درماني موثر مي‌ تواند به بيماران سكته مغزي كمك قابل توجهي كند.

:: هواپيما در شرايطي است كه اصلاً نمي توان به آن نزديك شد جمعه، 4 اسفند 1396 - 13:44
اگر بنا باشد جنازه ها را به صورت زميني انتقال دهيم، بايد از ضلع جنوبي اقدام كرد كه البته نياز به نيروهاي بسيار زياد و تجهيزات پيشرفته كوهنوردي بيشتري دارد. ما اكنون از نظر تجهيزات كوهنوردي با مشكل رو به رو هستيم و كوهنوردان حرفه اي كه بتوانند شرايط سخت را تحمل كنند نيز زياد نيست.

:: دادستان به عنوان مدعي العموم بايد در ظلم هايي است كه به عموم مي شود، ورود كند جمعه، 4 اسفند 1396 - 13:36
شب گذشته(3 اسفند) مراسمي برگزار شد كه مجموعه اي 300 زوج را در رسيدن به زندگي سالم كمك كرد. اي كاش ساير بنگاه هاي اقتصادي و مراكز ديگر هم اينچنين اقداماتي را انجام مي دادند

:: دعوت خطيب جمعه اهل‌سنت بندرعباس از مردم براي حضور همگاني در ديدار با رئيس‌جمهور جمعه، 4 اسفند 1396 - 13:27
شيخ مهجور گفت: هفته آينده شاهد حضور رئيس جمهور محترم در استان هرمزگان هستيم و بدون شك حضور همگاني در نشست عمومي رئيس جمهور مي‌تواند در حل مسائل استان مهم باشد.

:: مرگ دلخراش دو لاك‌پشت كمياب در قشم پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 23:11
مرگ دو لاك پشت كمياب پوزه عقابي در ساحل روستاي (جمال آباد) تورگان جزيره قشم ➖يكي از لاك پشت ها براي جدا كردن لاك سلاخي شده است

:: عراقچي: برجام براي ايران منفعت اقتصادي نداشته باشد از آن خارج مي‌شويم پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 22:32
معاون وزير امور خارجه كشورمان مي‌گويد: اگر شركت‌ها و بانك‌ها با ايران كار نكنند و برجام براي كشورمان منفعتي در پي نداشته باشد، نمي‌توانيم در اين توافق باقي بمانيم.

:: از رئيس‌جهور انتظار برخورد جدي‌تري با نفوذي‌ها داريم/ دشمن به دنبال دلسرد كردن ما از انقلاب است پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 22:25
دادستان كل كشور با بيان اينكه مسأله نفوذ يكي از مسائلي است كه مقام معظم رهبري بر آن تأكيد داشته‌اند، گفت: آدم نفوذي آرم و لباس نفوذي ندارد، بلكه در پوششي كاملاً متفاوت و قابل اعتماد وارد عمل مي‌شود و به مقاصد شوم خود مي‌پردازد.

:: سؤال باران روحاني در مجلس پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 22:22
سرانجام روز گذشته با پيگيري هاي پي در پي سؤال كنندگان از روحاني، طرح سؤال از رئيس جمهور بعد از پيچ و خم‌هاي فراوان و بايكوت‌هاي مكرر از سوي هيأت رئيسه مجلس و نيز پس از چندين ماه وقفه، اعلام وصول و اين طرح به كميسيون اقتصادي ارجاع شد.

:: هاشمي تختي: مسؤولان دانشگاه فرهنگيان، هرمزگان را ملي ببينند پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 21:25
نماينده مردم بندرعباس گفت: ما در استان هرمزگان در زمينه آموزش و پرورش با تنگناهايي مواجهيم و برغم جايگاه استراتژيك اقتصادي و ژئوپلتيك آن، در سرانه‌‌هاي آموزشي از متوسط كشور عقب هستيم.

:: مسابقات ووشو ساحلي جام شهداي مدافع حرم در بندرعباس برگزار مي شود پنجشنبه، 3 اسفند 1396 - 21:18
نخستين دوره مسابقات ووشو ساحلي (آقايان) جام شهداي مدافع حرم در بندرعباس برگزار مي شود.

صفحه بعد