صفحه اول    درباره ما    تماس    پیوندها  
شنبه، 4 خرداد 1398 - 17:30   
  تازه ترین اخبار:  
آخرین عناوین
  بخشیده شدن شهریه عقب‌مانده دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
  دیدار جمع کثیری از اساتید دانشگاه‌های هرمزگان با آیت‌الله نعیم‌آبادی  
  گرما در هرمزگان از ۴۰ درجه گذشت!  
  حال‌وهوای ماه رمضان در مسکو  
  ممنوعیت واردات ۱۴۳ قلم کالای غیرضروری
  شب قدر کدام هیات برویم؟  
  کیانوش جهانبخش: مجلس و دولت برای از بین بردن شوراها تلاش می‌کنند
  لغو کلیه امتحانات مدارس در فردای شب‌های قدر
  انتقاد مطهری از یک رویه غلط در برابر تذکرات رهبری
  شورای عالی امنیت ملی: عمده سفر مقامات کشورهای مختلف به ایران به نمایندگی از آمریکاست
  بشدت نگران مهاجرت سرمایه‌های علمی هرمزگان هستم!
  علی ربیعی سخنگوی دولت شد
  آغاز سفر دور دنیا ورزشکار هرمزگانی با شتر  
  ‍‍ خرمشهر‌ها در راه است اما هست جهان آرا؟
  آیت‌الله نعیم‌آبادی: حصر اقتصادی را با مقاومت و ایستادگی می‌شکنیم
- اندازه متن: + -  کد خبر: 38545صفحه نخست » اخبار مهمچهارشنبه، 14 آذر 1397 - 14:14
(+تصاویر)
در معارفه غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش چه گذشت؟
مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش، در اولین سخنرانی خود در مراسم تودیع و معارفه گفت: هر تصمیمی را که هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش و دکتر انصاری لاری گرفته اند با قدرت ادامه خواهیم داد.
  

به گزارش جنوب ایران، شامگاه 3 شنبه 13 آذرماه مراسم معارفه غلامحسین مظفری و تودیع انصاری لاری از مدیر عاملی منطقه آزاد کیش با حضور بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور و استاندار هرمزگان برگزار شد.

بانک: ناخواسته مدیریت منطقه آزاد کیش تغییر کرد

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: برای من بسیار عبرت انگیز است که مردم فعال و دلسوز کیش با دل و عشق خود از یک عنصر ارزشمند، فرهیخته و یک سیاستمدار برجسته ملی که در کیش زحمات زیادی کشید و اثرات بسیاری گذاشت اینگونه تقدیر و تشکر می کنند.

در معارفه غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش چه گذشت؟

مرتضی بانک عصر گذشته(سیزدهم آذر ماه)، در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد  کیش، در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس، افزود: دکتر انصاری لاری از شخصیت های ارزنده و تلاشگر کشور بوده و در مسئولیت های مختلف از جمله در کیش موفق بودند و از افتخارات من این بوده است که وی را برای این سمت معرفی کردم.

وی ادامه داد: امروز ناخواسته شاهد تغیر در مدیریت منطقه آزاد کیش هستیم، بنده با قلبی آزرده اما در عین حال بسیار سربلند از عملکرد این مدیر برجسته در این مراسم شرکت کرده ام. بانک اضافه کرد: اگر تغیری ایجاد و جانشینی انتخاب شده برای این است که بتواند ادامه این مسیر را با توکل به خداوند بزرگ بپیماید.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اظهار کرد: تلاشمان این است که از نیروهای متخصص و جوان در مسئولیت ها استفاده کنیم. وی در پایان گفت: مناطق آزاد توانسته اند با پیوند با اقتصاد آزاد جهانی شرایط بهتری را برای کشور فراهم کنند البته دوستانی که ما را با کشورهای همسایه مقایسه می کنند جا دارد کلیه شرایط کشور را نیز در نظر بگیرند.

استاندار هرمزگان: در جنگ مستقیم اقتصادی با دشمن قرار داریم

استاندار هرمزگان بیان کرد: هنر در اینجاست که انسان بتواند در دوران هر چند کوتاه خدمت خود با جهت گیری ها و اندیشه سازنده و برنامه های که دارد توفیق الهی کسب کند. انصاری لاری نشان داد که این توفیق با وجود دوره مدیریت کوتاه، ولی با تلاش شبانه روزی، اخلاق مداری و متانت آن هم در این شرایط خاص در جزیره کیش که هم نگین ایران است و هم نگین هرمزگان، (هرچند هرمزگان از این نگین ها بسیار دارد)، حاصل شده است.

در معارفه غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش چه گذشت؟

 فریدون همتی عصر گذشته(سیزدهم آذر ماه)، در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد  کیش، در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس، افزود: حضور مردم کیش و تجلیل و نوع سخنانی که زوایای مختلفش بیان شد، برای ایشان یک سرمایه ارزشمند است و جا دارد که تبریک بگوییم.

وی اظهار کرد: باید از مردم کیش نیز قدردانی کرد که قدرشناس بوده، تلاش ها و برنامه های مدیر خدوم را درک کرده و از وی اینچنین تجلیل می کنند.

همتی با بیان اینکه هماهنگی، همدلی و فهم مشترک جایگاه استان و مناطق آزاد، ظرفیت های اقتصادی و موقعیت استراتژیک استان، طی مدت مدیریت انصاری لاری در سطح بسیار خوبی بوده و آثار این هماهنگی هم در استان و هم درکیش دیده می شود، خاطرنشان کرد: شناخت من از دکتر مظفری به دوره هفتم مجلس شورای اسلامی باز می گردد که صبوری و متانت وی برای ما کاملا آشکار شد. تجارب بسیار خوبی در زمینه های اقتصادی، بانکداری و اداره جامعه داشته و این تجربیات از ایشان عنصری با توانمندی ساخته است.

عالی ترین مقام دولت در استان هرمزگان اظهار کرد: به شما اطمینان می دهم با شناختی که از مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش دارم، انتخاب وی با اندیشه، تدبر و فکر بوده است و جایگزین بسیاری خوبی برای دکتر انصاری لاری خواهند بود و خلا ایشان را احساس نخواهید کرد. استاندار هرمزگان با تأکید بر اینکه حمایت ها و پشتیبانی های هرمزگان از مناطق آزاد ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: منطقه آزاد جدیدمان جاسک خواهد بود و علاوه بر آن سازمان توسعه مکران داریم که به وسعت سه شهر طبق قانون مناطق آزاد فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

همتی در پایان خاطرنشان کرد: در شرایطی که در جنگ مستقیم اقتصادی با دشمن قرار داریم، فعالان اقتصادی باید راهکارها و برنامه هایی داشته باشند تا در حوزه تولید، تجارت و صادرات و واردات شرایط به شکلی باشد که مردم، مشکلی احساس نکنند.

در معارفه غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش چه گذشت؟

انصاری لاری: هر چه از دانایی و توانایی داشتم برای تعالی کیش به کار بستم

مدیرعامل سابق منطقه آزاد کیش در آخرین سخنرانی خود در جزیره کیش که با تشویق های متوالی حاضرین همراه شد، اعلام کرد:  به ارائه گزارش کار و شرح عملکرد به شیوه مرسوم اعتقادی ندارم، اگر کاری انجام شده و مردم دیده اند و شنیده اند نیازی به گفتن ندارد.

محمد ابراهیم انصاری لاری عصر گذشته(سیزدهم آذر ماه)، در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس، افزود: اگر کاری انجام شده و مردم ندیده اند، شاید کاری در خور و مهم نبوده است و باز هم ارزش بازگفت ندارد، اگر کاری انجام نشده است که گفتن آن موضوعیتی ندارد و دروغ و فریب است و گفتن آن نه زیبنده و شایسته ماست و نه شما. وی ادامه داد: لذا اجازه دهید از ارائه گزارش عملکرد بگذریم. یکی از متفکران نامدار جهان می گوید که نمی توان دانست که فرد کیست، شخصیتش چگونه است، میزان کامیابی و شکستش در زندگی چقدر بوده است، تاثیر او بر مردم و محیط پیرامونش چگونه بوده است، مگر اینکه او به پایان راه رسیده باشد و بتوان معدل عملکرد او را اندازه گرفت و سنجش کرد.

در معارفه غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش چه گذشت؟

انصاری لاری ادامه داد: همان چیزی که در آموزه های دینی ما هم هست، هم به نسبت مسئولیت هایی که افراد قبول می کنند و در مقاطعی از زندگی، از دل و جان از خدا می خواهند که آنها را به وادی خطیر مسئولیت با صداقت وارد کنند و باز آنها را با صداقت و اخلاص از آن وادی خارج کند.  هم به نسبت تمامی حیات انسان، به حسن عاقبت یا سو عاقبت تعبیر می کند.

مدیرعامل سابق منطقه آزاد کیش اضافه کرد: وقتی که در عاقبت حیات هر کسی در لحظه مرگ دو فرشته بر بالین انسان حاضر می شوند، یکی شیطان که ایمان را بستاند و یکی ملک الموت که جان را بستاند که معلوم می شود مومن کیست و غیر مومن کدام است. وی عنوان کرد: امروز که من در پایان راه به نسبت مسئولیتی که در این جزیره داشته ام رسیده ام، نخست خداوند بزرگ را شاکرم که مسئولیتی را که بعد از سه بار مشورت با حضرت دوست قبول کرده ام به این ترتیب امروز آن را به یک برادر عزیز دیگر می سپارم و دیگر اینکه خوشحالم و افتخار می کنم که در طول مدت مسئولیتم هرگز ظرافت کاری و بازی ندیمان را نه لحظه ای آموخته ام و نه لحظه ای آزموده ام.

انصاری لاری اضافه کرد: امروز در وهله اول امید آن دارم که در پیشگاه خداوند خجلت زده نباشم و بعد از آن امید من این است که در نگاه بلند و عیب پوش مردمان پر مهر جزیره کیش سری بلند داشته باشم و قامتی افراشته. مدیرعامل سابق منطقه آزاد کیش افزود: هر چند هرگز نه من و نه هیچ کدام از همکارانم مدعی نیستیم که حق هر کسی را و شرط هر چیزی را به کمال ادا کرده باشیم و شرط وظیفه و مقتضی خدمت را به درستی انجام داده باشیم.

انصاری لاری با اشاره به اینکه حتما انتقادات زیاد است، کاستی ها و کمبودهایی وجود داشته و خطاها و ضعف هایی هم، همه ما داشته ایم، اظهار کرد: اما می توانم بگویم هر چه از دانایی و توانایی داشته ایم برای تعالی و ترقی جزیره کیش به کار بسته ایم و اجازه ندادیم ترس از خطا و اشتباه ما را در حلقه سکون و رکود محدود و گرفتارکند.

وی با بیان اینکه با این وجود جزیره زیبای کیش نمایشگاهی از غلبه کیفیت بر کمیت است، خاطرنشان کرد: هنوز راه های نرفته، کارهای نکرده و آرزوهای ناتمام بسیاری دارد که امیدوارم با حضور دکتر مظفری و تکیه بر تجربه و توان شما و فضل خدا این راه ها رفته شود، این آرزوها بر آورده شود و این کارها به سر انجام برسد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه دوران مسئولیتم بسیار کوتاه بود، سالی و ماهی چند، بیان کرد: به نظرم در ازای مسئولیت ها و طول مدت هرچند مهم هستند اما همه چیز نیستند، درست مثل عمر آدم ها. معمولا عادت کرده ایم که همه چیز را طولانی، بلند مدت و زیاد بخواهیم، عادت نکرده ایم همه چیز را خوب و با کیفیت بخواهیم.

وی با بیان اینکه آرزوی عمر طولانی تقریبا آرزوی همه مردم است اما زندگی با کیفیت وخوب، آرزوی معدودی از مردمان است، اظهار کرد: می شود عمر زیادی داشت ولی هر روز نو به نو شد، هر ماه نو به نو شد و هر سال نو به نو شد و می شود نود ساله شد اما یکسال را نود بارتکرار کرد.

مدیرعامل سابق منطقه آزاد کیش اضافه کرد: عمر مسئولیت ها هم چنین است، مسئولیت ها را هم علی القاعده باید به محتوا و کیفیت آن بیشتر نگاه کرد تا به طول این مسئولیت ها و چقدر کسالت بار است مسئولیتی که زیان بار باشد و سود و سرمایه را به باد بدهد.

در معارفه غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش چه گذشت؟

انصاری لاری با بیان اینکه اگر قرار است یک مدیریتی خسارت بار باشد یک ساعتش هم اضافه است، عنوان کرد: اگر قرار باشد که زندگی توام با خسارت و زیان باشد، یک نفسش هم زیان بار است. به گفته یکی از بزرگان رگ و ریشه انسان ها بزرگتر از شاخ و برگ آن ها است، امروز این افتخار و شادمانی برای من است که ما یعنی من و مردم خوب و پر مهر جزیره کیش از رگ و ریشه با هم پیوند خورده ایم.

وی افزود: رگ و ریشه ها مهم هستند، روابط خشک و رسمی اداری آن هم که خیلی جاها توام است با تشریفات، حفاظت، مزاحمت های غیر ضرور حتی پیوند شاخ و برگ را هم نمی تواند محقق کند چه برسد به پیوند رگ ها و ریشه ها.

مدیرعامل سابق منطقه آزاد کیش با بیان اینکه در کیش این توفیق را داشتم که با مردم گره خوردم و امروز افتخار من این است که خودم را یکی از مردمان خوب جزیره کیش می دانم، اظهار کرد: همین جا صادقانه اعتراف می کنم که در کیش عاشق شده ام، عاشق این خاک پاره دردانه، عاشق دریای آبی پیرامونش که مرا تا افق های دور می برد، عاشق پریان دریایی کیش و عاشق مردمان خوش کیش، پر مهر و پر لطف و خوش مرامش.

وی با بیان اینکه عشق به ژرفای خود پی نمی برد تا ساعت خداحافظی فرا رسد و امروز این ساعت خداحافظی برای من پی بردن به ژرفای عشقی است که به شما مردم جزیره کیش و به این دردانه خلیج همیشه فارس دارم، تصریح کرد: اما امروز که به پایان این راه رسیده ایم، حدیث این بخت یاری و توفیقی اگر بوده است بعد از لطف خداوند، مرهون بزرگانی هستم که فرصت دوباره خدمت و مودت را در این جزیره و در پیشگاه این مردم برایم فراهم کردند.

انصاری لاری در پایان گفت: در این چهارده ماه اگر کاری کردیم، همه با هم انجام دادیم و امیدوارم امروز اگر من با خاطراتی به طراوت باران و ماندگاری دریا این جزیره را ترک می کنم، مردمان پر مهر جزیره کیش هم مرا در قاب خوش خاطرات خویش ثبت و ضبط بکنند.

در معارفه غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش چه گذشت؟

امام جمعه کیش: حل مشکلات اقتصادی نیازمند مدیریت جهادی، عاقلانه و عادلانه است

امام جمعه جزیره کیش گفت: امیدوارم مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل منظقه آزاد کیش، آغازی برای شروع حرکتی پرشتاب، عقلانی و مدبرانه در جزیره کیش باشد.

 حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده عصر گذشته(سیزدهم آذر ماه)، در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد  کیش، در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس، افزود: این جلسه از دو جهت حائز اهمیت و بسیار مهم است، ابتدا از جهت تکریم انصاری لاری که مدیر بسیار خوب، توانا و مدبر و از طرف همه مردم کیش  تشکر می کنیم.

وی اظهار کرد: دوست نداریم با مدیرانی که چهره های خدوم هستند خداحافظی کنیم و از نظر ما این جلسه تکریم است و نه تودیع. حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده خاطرنشان کرد: از مشاوره های انصاری لاری برای پیشرفت کیش باید بهره مند شد زیرا وی متعلق به کیش است.

وی با بیان اینکه انتصاب مظفری بر مسند مدیرعاملی منطقه آزاد کیش یعنی حضور مدیر جهادی و از خانواده شهدا در جزیره کیش و به مدیر مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش تبریک و خوش آمد می گویم، خاطرنشان کرد: مسئله مهم امروز کیش را مسئله اقتصاد است، همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند مسئله مهم کشور اقتصاد است، کیش هم از کشور جدا نیست و حل این مشکلات نیازمند مدیریت جهادی، عاقلانه و عادلانه است.

 امام جمعه جزیره کیش همچنین مشخصات یک مدیر اسلامی را برشمرد و اضافه کرد: مدیر اسلامی، مدیری دانست که دائما به فکر شکوفایی اقتصاد و برطرف کردن معضلات اجتماعی باشد، همچنین فرهنگ را تقویت کرده، دین و ارزشهای دینی را در جامعه تقویت کند.

در معارفه غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش چه گذشت؟

ناصر شریفی: به گردش نخبگان اعتقاد داریم اما نه اینگونه تند تند

نماینده غرب استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش که با تشویق های مداوم حضار روبرو می شد، گفت: انصاری لاری دیر آمد و زود رفت.

 ناصرشریفی عصر گذشته(سیزدهم آذر ماه)، در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد  کیش، در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس با اشاره به اینکه از طرف خودم و مردم جزیره کیش و شهرهای چارک و بندرلنگه از نگاه بلند، درایت و دور اندیشی، نگاه تحولگرایانه و مدبرانه دکتر انصاری کمال تقدیر و تشکر را دارم، افزود: بی شک نام و یاد شما و ردپای مهربانی، تلاش، مجاهدت و ایثار ایشان برای ساختن جزیره کیش طی این مدت بسیار کوتاه، برای همیشه تاریخ در اذهان پر مهر مردم این خطه حک خواهد شد. به دکتر مظفری، که دارای سابقه جبهه و همچنین کارنامه درخشان در زمینه های اقتصادی و اجتماعی است و امروز سکان این کشتی بزرگ را که به تعبیری می توان گفت دریچه اقتصاد ایران اسلامی به دنیا است را بر عهده گرفته اند تبریک و خیر مقدم می گویم.

وی ادامه داد: اما سخن متفاوت من خطاب به دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور این است که همه ما به گردش نخبگان اعتقاد داریم اما نه اینگونه زودهنگام و تند تند. مناطق آزاد با تمام ساختارهای دیگر متفاوت است.

شریفی با اشاره به اینکه به مدیریت در مناطق آزاد نمی توان نگاه سیاسی و حزبی کرد زیرا با اینگونه نگاه ها به این مناطق، آسیب وارد شده است، تصریح کرد: کیش یک ظرفیت و فرصت استثنایی برای کشور به خصوص در زمان تحریم است اما با کدام مدیریت و روش؛ وقتی می گوییم کیش می تواند موتور محرک اقتصاد و گردشگری کشور باشد، کدام مدیر می توان با عمر مدیریت یکساله برنامه بلندمدت را پیاده سازی کند.

این نماینده مجلس با طرح این سوال که ایراد کار کجاست، خاطرنشان کرد: اگر نیاز به اصلاح قانون یا آیین نامه ای است به ما بگویید تا پیگیری کرده و قوانین اصلاح شود. اگر نتوانیم ثبات مدیریت را در مناطق آزاد داشته باشیم راه به جایی نخواهیم برد. وی اضافه کرد: به دکتر مظفری هم گفته ام که اگر قرار بر این است که برای یک یا دو سال به کیش بیایید، این مسئولیت را قبول نکنید. در مناطق آزاد، طول مدت مدیریت نباید کمتر از 8 سال باشد. واقعیت این است که کشتی مناطق آزاد ما به گل نشسته است.

شریفی با اشاره به اینکه در مناطق آزاد و قسمت های اقتصادی کشور، عمر مدیریت ها بسیار کوتاه است و این چالش بسیار جدی برای توسعه کشور است، اظهار کرد: امروز سرمایه گزاران در بخش های خصوصی مناطق آزاد نگران هستند. ما باید پای درددل آنها بنشینیم و راهکار ارائه دهیم. وی در پایان عنوان کرد: مناطق آزاد باید فارغ از قوانین دست و پاگیر که مانع توسعه و پیشرفت کشور به خصوص در زمینه های اقتصادی و واگذاری مسئولیت ها است باشد و تنها راه نجات اقتصاد کشور را در همین موضوع می دانم.

 

توسعه گردشگری حلال، سلامت و ورزشی در اولویت برنامه‌هایم است

مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش، در اولین سخنرانی خود در مراسم تودیع و معارفه گفت: هر تصمیمی را که هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش و دکتر انصاری لاری گرفته اند با قدرت ادامه خواهیم داد.

دکتر غلامحسین مظفری عصر گذشته(سیزدهم آذر ماه)، در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد  کیش، در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس، افزود: پنج محور را به عنوان سرلوحه کار خود در نظر گرفته ام تا بتوانیم با کمک همه عزیزان قدم های مثبتی برای کیش برداریم.

وی ادامه داد: محور اول پاک دستی است، نکته دوم مردمداری و ارتباط با مردم است. سومین نکته خدمت صادقانه است، شفافیت را به عنوان چهارمین نکته می توان نام برد و پنجمین نکته اینکه  مشارکت واقعی با بخش خصوصی توانمند صورت خواهد گرفت. مظفری در پایان با بیان اینکه سرمایه گزاری، جذب سرمایه های خارجی نیز از برنامه هایم خواهد بود، اعلام کرد: توسعه گردشگری حلال، گردشگری سلامت و همچنین گردشگری ورزشی با توجه به نزدیک بودن جام جهانی در قطر از اولویت های من خواهد بود.

در معارفه غلامحسین مظفری به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش چه گذشت؟

 

 

   
  

نظرات کاربران: 3 نظر (فعال: 3 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
|    | 1397/9/15 - 11:55 | |
شریفی با اشاره به اینکه به مدیریت در مناطق آزاد نمی توان نگاه سیاسی و حزبی کرد زیرا با اینگونه نگاه ها به این مناطق، آسیب وارد شده است،
خدایی خودت این حرفو قبول داری ؟

ناشناس
|    | 1397/9/18 - 14:01 |
پاسخ: اقای شریفی خودت توسط دایی جان اومدی بالا

علی
|    | 1397/9/15 - 22:29 | |
خدا کند که بخشدار کیش را برکنار کنند. که هیچ تجربه ای ندارد.


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
پر بازدیدترین
  دیدار جمع کثیری از اساتید دانشگاه‌های هرمزگان با آیت‌الله نعیم‌آبادی  
  گرما در هرمزگان از ۴۰ درجه گذشت!  
  شب قدر کدام هیات برویم؟  
  حال‌وهوای ماه رمضان در مسکو  
  ‍‍ خرمشهر‌ها در راه است اما هست جهان آرا؟
  بشدت نگران مهاجرت سرمایه‌های علمی هرمزگان هستم!
  بخشیده شدن شهریه عقب‌مانده دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
  آغاز سفر دور دنیا ورزشکار هرمزگانی با شتر  
  کیانوش جهانبخش: مجلس و دولت برای از بین بردن شوراها تلاش می‌کنند
  ممنوعیت واردات ۱۴۳ قلم کالای غیرضروری
  انتقاد مطهری از یک رویه غلط در برابر تذکرات رهبری
  لغو کلیه امتحانات مدارس در فردای شب‌های قدر
  شورای عالی امنیت ملی: عمده سفر مقامات کشورهای مختلف به ایران به نمایندگی از آمریکاست
  آیت‌الله نعیم‌آبادی: حصر اقتصادی را با مقاومت و ایستادگی می‌شکنیم
 
پر بحث ترین ها
  واکاوی گوشه‌ای از سو مدیریت‌ها در بندر شهید رجایی/ از اوضاع آشفته مدیریتی تا غرق شدن آل استار!
  یکی از خلاهای جامعه کمبود نشاط اجتماعی است
  نمایی متفاوت از شهر دوبی  
  تشییع پیکر بهنام صفوی در اصفهان  
  سرایی مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان شد  
  در نشست روسای هیأت‌های ورزشی هرمزگان با استاندار چه گذشت؟  
  پرویز سالاری از عضویت در شورای شهر بندرعباس استعفا داد
  روزه‌داری منعی برای اهدای خون ندارد
  باید با فساد فرزندان و دامادهای مسئولان مبارزه کرد
  معرفی فرمانده جدید منطقه دوم دریایی ارتش در جاسک
  وزیر کشور حکم فرماندار شهرستان بندرعباس را صادر کرد
  قیمت ماکارانی به 4700 تومان فروکش کرد
  باند کلاهبردار فروش وام در سایت دیوار به دام افتاد
  آغاز برنامه‌های هفته روابط عمومی با شعار «هرمزگان، همدلی و همبستگی»
  انتصاب جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی رهبر انقلاب
  حکم «یاسین رامین» صادر شد
  بخشیده شدن شهریه عقب‌مانده دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© جنوب ایران 1391
info@jonoubiran.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار