صفحه اول    درباره ما    تماس    پیوندها  
یکشنبه، 5 اسفند 1397 - 02:29   
  تازه ترین اخبار:  
آخرین عناوین
  کاندیدهای اتاق بازرگانی بندرعباس اعلام شدند  
  دومین اقدام جالب توجه فرمانده جوان سپاه استان
  واریز «عیدی» تمامی بازنشستگان تامین‌اجتماعی تا 7 اسفند
  حمله ملخ های صحرایی مهاجر به دشت کارخورشید میناب  
  واکنش آشوری به موضوعات اخیر پیش‌آمده درخصوص کشتی‌های چینی در آبهای خلیج فارس و دریای عمان
  در جست‌وجوی فرصت‌های مشترک
  گمرک: 700 کانتینر گوشت در گمرک داریم!
  تکذیب فیلترینگ اینستاگرام
  ۱۷ کشور مصرف‌کننده داروهای زیستی ایرانی هستند
  مجلس با «سهمیه‌بندی بنزین» مخالفت کرد
  هاور کرافت‌های نیروی دریای ارتش  
  تخلف اتاق ایران در اعلام اسامی کاندیداها
  آیا پیوستن به FATF بر قیمت ارز موثر است؟
  امام جمعه زاهدان هم خداحافظی کرد
  نظر رهبرانقلاب درباره تجسس در تلفن همراه همسر
- اندازه متن: + -  کد خبر: 39293صفحه نخست » اخبار مهمدوشنبه، 22 بهمن 1397 - 13:27
سخنران راهپیمایی 22 بهمن در بندرعباس/
پیش بینی مقام معظم رهبری ثابت شد که آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند
معاون پارلمانی رئیس جمهور که سخنران راهپیمایی 22 بهمن بندرعباس بود، گفت: هیات حاکمه آمریکا هیچ گاه برای ما افراد قابل اعتمادی نبودند و پیش بینی مقام معظم رهبری ثابت شد که آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند.
  
به گزارش جنوب ایران به نقل از ایرنا، حسینعلی امیری روز دوشنبه در مراسم 22 بهمن در جمع مردم بندرعباس اظهار داشت: با حمایت های مقام معظم رهبری، مقاومت های مردم و تلاش های رییس جمهوری و تیم مذاکره کننده، ایران هراسی در سایه سنگین قطعنامه های ظالمانه، با یک قطعنامه از بین رفت. 
 
 
وی دلیل نقض یکطرفه برجام و خارج شدن از آن از سوی هیات حاکمه نابخرد آمریکا و ترامپی که یک شخصیت غیرقابل پیش بینی است را در راستای دشمنی ها و توطئه های آمریکایی ها در40 سال گذشته برشمرد. 
 
معاون پارلمانی رییس‌ جمهوری، شکاف امروز بین آمریکایی ها و هم پیمانان اروپایی آنها را به برکت انقلاب اسلامی ایران و مقاومت مردم این کشور برشمرد. 
 
امیری از حضور پرشکوده مردم بندرعباس در دفاع از نظام و انقلاب اسلامی قدردانی کرد و اظهار داشت: این حضور مشت محکمی بر دهان دشمنان این مرزوبوم قابل تحلیل است. 
 
معاون پارلمانی رییس‌ جمهوری خطاب به کسانی که می گفتند ایرانی ها چهلمین سال انقلاب خود را نخواهند دید ببینند که چگونه مردم پرشورتر از سالهای گذشته در 22 بهمن امسال در راهپیمایی و بزرگداشت 40سالگی انقلاب حضور پیدا کردند. 
 
امیری تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی بدانند هرچه آنها صحنه ها را برمردم ایران تنگ تر کرده و توطئه هایشان را بیشتر کنند مردم ایران باشور و شعورتر بنیانی راسخ در صحنه های دفاع از انقلاب خود را ایجاد می کنند. 
 
وی تفاوت انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب های دنیا را در وفاداری به شعارهای انقلابی، آرمان های انقلاب خود و حضور پررنگ مردم و در جشن های انقلابی دانست و بیان داشت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی و ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی در سایه اتحاد، همدلی و همبستگی بین اقشار مختلف مردم این کشور به وجود می آید. 
 
انقلاب اسلامی متفاوت از انقلاب های دنیا 
 
معاون پارلمانی رییس‌ جمهوری عنوان کرد: امام خمینی (ره) با شخصیت فرزانه خود توانست در همان روزهای نخستین انقلاب، نهادهای سیاسی و مبتنی بر آرای مردم شکل دهد و در همان ماه های اول انقلاب مجلس خبرگان آن برای تدوین قانون اساسی شکل بگیرد. 
 
امیری، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران را متفاوت از انقلاب های دنیا دانست، زیرا این حکومت توانست با رای قاطع مردم حکومتی مبتنی بر ارزش های انقلابی و مردم سالاری دینی شکل داده و استقلال کشور را تضمین کند. 
 
وی ادامه داد: قبل از انقلاب مردم نه تنها استقلال نداشتند که مسوولان حکومت پهلوی از خود اختیاری نداشتند و آمریکایی ها و انگلیسی ها برای آنها تصمیم می گرفتند. 
این مقام مسوول اضافه کرد: امروز به لطف خدا و با مقاومت و پایمردی مردم با رهبری مقام معظم رهبری هر سال شاهد برگزاری انتخابات متعددی در این کشور هستیم و استقلال در اداره این کشور یک نمود عینی و ملموس است. 
 
امیری در ادامه سخنان خود افزود: با آمدن امام خمینی(ره) و شکل گیری چنین نظامی برای بازیگران صحنه های بین المللی از زمانی که دیدند دیگردراین کشور جایی برای دخالت کردن ندارند، بسیار سخت و ناخوشایند بود. 
 
وی ادامه داد: تحمل چنین وضعیت برای این دشمنان و زیاده خواهان سخت بود به همین دلیل دست به انواع توطئه ها زدند از به صحنه آوردن منافقان و کشتار 17هزار نفر از مردم ایران و ترورهای کور و به راه انداختن جنگ تحمیلی هشت ساله ضد مردم ایران فروگذاری نکردند. 
 
 نرخ باسوادی در ایران به 95.2 درصد رسیده است 
 
معاون پارلمانی رییس‌ جمهوری درادامه به پیشرفت های انقلاب اسلامی در4 دهه انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: قبل از انقلاب نرخ باسوادی مردم 48.8 دهم بود اما امروز به برکت شکل گیری انقلاب متوسط نرخ باسوادی به 95.2 درصد رسیده است. 
 
امیری عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران در توسعه شاخص های نوآوری جایگاه 65 را دارد و توانسته در چهل ساله انقلاب 4هزار و 46 شرکت دانش بنیان را تاسیس و 300هزار شغل را در این شرکت ها ایجاد کند. 
 
به گفته وی، قبل از انقلاب 8 هزار و 800 عضو هیات علمی در کشور بود اما این رقم بعد از انقلاب به 85هزار نفر عضو هیات علمی در دانشگاه های کشور رسیده است. 
معاون پارلمانی رییس‌ جمهوری عنوان کرد: درسال 96 نرخ امید به زندگی در کشورمان به 75.7 دهم درصد رسیده است و با اجرای طرح تحول سلامت تاکنون 10میلیون نفر زیرپوشش سازمان بیمه سلامت قرار دارند. 
 
امیری در پایان به بررسی شاخص های توسعه اقتصادی در استان هرمزگان قبل از انقلاب اسلامی و اکنون اشاره کرد و ابراز داشت: قبل از انقلاب هیچ کارخانه ای در هرمزگان وجود نداشته اما امروز به برکت انقلاب اسلامی، در این استان شاهد انواع صنایع مهم کشتی سازی، کارخانه های بزرگ و مناطق ویژه اقتصادی هستیم. 
 
مردم دریادل استان هرمزگان همزمان با سراسر کشور، در چهلمین سال پیروزی انقلاب با نمایش شوری انقلابی در راهپیمایی عظیم 22بهمن ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و شهدا به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند. 
 
راهپیمایی و جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در هرمزگان که قرار بود از ساعت 9:30 صبح امروز آغاز شود، مردم شهر بندرعباس مشتاقانه از ساعت 8:30 با در دست داشتن پرچم سه رنگ ایران اسلامی از مقابل بندر شهید حقانی به سمت بلوار ساحلی به حرکت درآمدند. 
 
در این جشن باشکوه و خیره کننده، قشرهای مختلف مردم بندرعباس مرکز استان هرمزگان، با در دست داشتن پلاکارد و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی حضور دارند و با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل،«22 بهمن ماه یوم الله یوم الله»، بار دیگر حمایت خود را از رهبرفرزانه انقلاب، آرمان های امام خمینی(ره) و جمهوری اسلامی ایران را اعلام کردند. 
   
  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
پر بازدیدترین
  فرهنگسرای "برکه گرد" بندرعباس افتتاح شد  
  در جست‌وجوی فرصت‌های مشترک
  وضعیت سرمایه‌اجتماعی در هرمزگان و کشور  
  چند مصوبه مهم سفر روحانی به هرمزگان
  ۱۸ اثر ایرانی در حراج کریستیز دوبی  
  نقص فنی در شناور مسیر بندرعباس به قشم
  تخلف اتاق ایران در اعلام اسامی کاندیداها
  خشکسالی در جاسک  
  نظر رهبرانقلاب درباره تجسس در تلفن همراه همسر
  امام جمعه زاهدان هم خداحافظی کرد
  دلهره بررسی صلاحیت در دل کاندیداهای اتاق بازرگانی!
  اظهارات آیت‌الله نعیم‌آبادی در نمازجمعه‌بندرعباس
  جشنواره شعر دفاع مقدس هرمزگان به پایان رسید
  اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده به مجلس می‌رود
 
پر بحث ترین ها
  آیت‌الله‌نعیم‌آبادی: دولت به فکر سفره مردم باشد
  عباس امینی درباره کلیپ هالیوودی‌اش: قبول دارم کار ناشیانه‌ای بود!
  دو انتصاب در استانداری هرمزگان/ پویافر و کناری جایشان را با هم عوض کردند/ امیرتیموری سرپرست دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری شد
  روحانی: ندیدن کارهای بزرگ و برجسته کردن نقص های کوچک، اقدامی اخلاقی و انقلابی نیست
  بازتاب وسیع اظهارات تند و تیز آیت‌الله نعیم‌آبادی در حضور روحانی در شورای اداری هرمزگان
  سوله‌های ورزشی سپاه در اختیار مراسم‌های ازدواج قرار گیرد
  مسؤولان این عکس را سر در اتاق‌شان نصب کنند!  
  سفر روحانی به هرمزگان از بندرلنگه تا پالایشگاه ستاره
  افزایش زباله‌های ساحلی یک بحران جدی برای بندرعباس بدنبال دارد/ هر 3 ورودی ساحل سورو مسدود می‌شود
  خبرِ خوش به دارندگان سهام عدالت
  واعظی در جمع فعالان‌اقتصادی هرمزگان چه گفت؟  
  گزارش کامل سفر روحانی به هرمزگان/ از دیدار با مردم بندرلنگه تا نشست خبری پایانی
  باید بود و خواست مردم را فریاد زد!
  چه کسانی طرح استیضاح رئیس‌جمهور را امضا کردند؟
  کشتی‌های چینی باید آب‌های ایران را ترک کنند
  فراخوان جشنواره فیلم و عکس هرمزگان من  
  قیمت مرغ در بندرعباس کاهش یافت
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© جنوب ایران 1391
info@jonoubiran.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار