صفحه اول    درباره ما    تماس    پیوندها  
چهارشنبه، 5 تیر 1398 - 12:21   
  تازه ترین اخبار:  
آخرین عناوین
  جشنواره خیران مدرسه ساز هرمزگان با تعهد ۶۲۶ میلیارد ریالی پایان یافت
  مراجعه ۱۲۰ نفر بر اثر عقرب‌گزیدگی به مراکز بهداشتی و درمانی بشاگرد
  تشکر آیت الله نعیم آبادی از اقدام سپاه در سرنگونی پهپاد آمریکایی
  دیدار استاندار هرمزگان با مردم بشاگرد  
  "سرانه پزشک" در ایران چقدر است؟
  شهر جدید علوی بعد از 28 سال  
  پرهیز تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی جهان از پرواز در حریم هوایی ایران
  ترامپ: 10 دقیقه قبل از حمله به سه سایت در ایران آن را متوقف کرد
  اعلام پایان رسمی فعالیت هاتگرام و تلگرام طلایی از امشب
  آخرین اخبار از واژگونی اتوبوس در هرمزگان/ 6 کشته/ (+اسامی سانحه دیدگان)
  چرا سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط ایران مهم است؟
  سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا در حریم هوایی ایران
  وعده دادستان کل برای تحول فضای مجازی
  ساخت زیردریایی‌ سنگین در دستور کار نیروی دریایی
  سخنگوی دولت: سفر گردشگران خارجی به ایران بدون مهر و ثبت در پاسپورت
- اندازه متن: + -  کد خبر: 40023صفحه نخست » تازه ترین عناویندوشنبه، 30 اردیبهشت 1398 - 14:01
در نشست روسای هیأت‌های ورزشی هرمزگان با استاندار چه گذشت؟
روز گذشته(29 اردیبهشت) روسای هیئت‌های ورزشی هرمزگان در جلسه شورای عالی ورزش مهمان استاندار هرمزگان بودند.
  
به گزارش جنوب ایران نیوز به نقل از ایسنا، در این نشست که همچون نشست‌های گذشته شورای عالی ورزش با استقبال گسترده‌ای همراه بود، بازهم شاهد نتیجه یا خروجی از این نشست نبوده و مشکلات تکراری جامعه ورزش بار دیگر مطرح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان ابتدا به بیان عملکرد حوزه ورزش در سال 97 و برنامه‌های سالجاری پرداخت و افزود: امیدواریم در سالجاری با تدوین برنامه‌ای مناسب براساس سند شش توسعه بتوانیم شاهد پیشرفت ورزش هرمزگان باشیم.

محمودرضا امیاری با بیان اینکه باید از توانمندی هرمزگان در میزبانی مسابقات کشوری و بین‌المللی بهره بیشتری ببریم، خاطرنشان کرد: آموزش و استعدادیابی از دیگر اولویت‌های برنامه‌ای‌مان در سالجاری است تا بتوانیم شاهد پرورش استعدادهای هرمزگانی باشیم.

این مقام مسئول با اشاره به برگزاری نخستین دوره مسابقات ورزشی خلیج‌فارس، خاطرنشان کرد: برگزاری نخستین جشنواره مسابقات ورزشی خلیج‌فارس در شش رشته در دو جزیره هرمز و ابوموسی از دیگر برنامه‌های مهم اجرا شده در سالجاری بود که به‌طور حتم در سال آینده باشکوه‌تر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته یک هزار و 675 برنامه ورزشی در هرمزگان اجرا و 600 ورزشکار در قالب 70 تیم از هرمزگان راهی المپیاد استعدادهای برتر شدند، اضافه کرد: پیگیری ساخت دهکده ورزش‌های ساحلی و پروژه‌های ورزشی مصوب سفر رئیس‌جمهور به هرمزگان در دستور کار قرار دارد.

در همین بین استاندار هرمزگان صحبت‌های امیاری را قطع کرد و افزود: آن نقشه ساختی که از سوی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان ارائه‌شده بود بیشتر شبیه به یک نقاشی بود تا طراحی نقشه و به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست که مصوبه سفر رئیس‌جمهوری به دلیل عدم ارائه نقشه از سوی اداره کل ورزش و جوانان روی زمین‌مانده باشد و بابت این موضوع به‌طور حتم از وزارت ورزش و جوانان گله خواهم کرد.

فریدون همتی با بیان اینکه برنامه اجرایی سالجاری ورزش هرمزگان باید تا هفته آینده بر روی میز بنده باشد، اضافه کرد: هرمزگان ظرفیت مسابقات بین‌المللی را داراست و باید با برنامه‌ریزی بهتر شاهد برگزاری مسابقات بین‌المللی با عنوان خلیج‌فارس در هرمزگان باشیم اما متأسفانه تاکنون ورزش هرمزگان نتوانسته خود را خوب نشان دهد.

در ادامه رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان هرمزگان افزود: باوجوداینکه هرمزگان در بین پنج استان کم‌تحرک کشور قرار دارد، اجرای برنامه‌های ورزشی با برنامه و هدفمند از ضروریات لازم است.

کیانوش جهانبخش با اشاره به اینکه در سالجاری درصدد پایش سلامت دستگاه‌های اجرایی و اطلاع از وضعیت سلامتی کارکنان هستیم، خاطرنشان کرد: قصد داریم با حضور متخصصین تغذیه و امور ورزشی ابتدا این پایش سلامت را از استانداری هرمزگان و اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان آغاز تا وضعیت سلامت و تندرستی کارکنان این دو نهاد را بررسی و سپس به سایر دستگاه‌های اجرایی استان تعمیم دهیم.

وی با انتقاد از اینکه برخی اماکن ورزشی دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی استان بر روی مردم بسته و تنها برای استفاده خود کارکنان آن نهاد استفاده می‌شود، اظهار کرد: امیدوارم با دستور استاندار هرمزگان شاهد باشیم درب این اماکن که گاهأ به‌صورت یک روز در هفته مورداستفاده قرار می‌گیرد بر روی عموم مردم باز شود تا حداقل رنج کمبود اماکن ورزشی کاسته شود.

استاندار هرمزگان در این خصوص مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان و مدیرکل امور اجتماعی استانداری هرمزگان را موظف کرد لیست اماکن ورزشی دستگاه‌های اجرایی و بنگاه‌های اقتصادی استان را ارائه تا برای استفاده هیئت‌های ورزشی برنامه‌ریزی لازم شود.

در ادامه رئیس هیئت تکواندو استان هرمزگان با بیان اینکه سال گذشته براثر مسمویت الکلی در شهر بندرعباس 26 نفر فوت کردند و 3 تا 4 میلیارد تومان برای دیالیز افراد مسموم شده هزینه صورت گرفت، اظهار کرد: توسعه ورزش و نگاه ویژه به آن سبب می‌شود تا از این آمارها کاسته و دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

محسن مینا با اشاره به اینکه هرمزگان قابلیت استفاده از ظرفیت توریسم ورزشی را داراست اما اجرای قانون اصل 44 قانون اساسی سبب شد دستگاه‌های دولتی از حمایت از تیم‌های ورزشی سرباز زنند، خاطرنشان کرد: بنگاه‌های اقتصادی و بخش خصوصی در هرمزگان رغبتی برای حضور در عرصه ورزش ندارد و باید فکری به حال این موضوع کرد.

وی با بیان اینکه حیف است که هرمزگان نتواند از ظرفیت میزبانی جام جهانی قطر در رشته فوتبال بهره لازم را نبرد، تصریح کرد: برای این موضوع چه برنامه‌ای در دستور کار قرار دارد که از این موقعیت نهایت بهره را ببریم.

استاندار هرمزگان در کنایه به سخنان رئیس هیئت تکواندو گفت: صحبت‌های ایشان بیشتر برای ارشاد حاضرین بود تا بیان مشکلات ورزش هرمزگان.

همچنین رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان را تمام کشور به‌عنوان استان ساحلی می‌دانند، افزود: هرچه تلاش کردیم تا 100 متر از این ساحل و دریا در اختیارمان قرار گیرد تا بتوانیم ورزش‌های آبی و ساحلی را گسترش دهیم اما هیچ‌کس همکاری نکرد.

بختیار صالحی با اشاره به اینکه به دنبال همگانی کردن ورزش‌های آبی و ساحلی هستیم اما نمی‌دانم چرا کسی حرف ما را نمی‌شنود، خاطرنشان کرد: به همه دستگاه‌های مرتبط مراجعه کردم اما بازهم نتیجه‌ای نگرفتم.

وی با بیان اینکه سایت‌های ورزش‌های هوایی مناسبی در هرمزگان داریم، اضافه کرد: اما این سایت‌ها مانند کوه گنو با مشکلات زیرساختی مواجه‌اند و نمی‌گذارند این مکان را به‌خوبی ساماندهی کنیم.

استاندار هرمزگان کمک به عملیاتی کردن چنین طرح‌هایی را وظیفه اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان دانست و عنوان کرد: نباید ورزش و جوانان بنشیند و بخش خصوصی خود دنبال مجوز باشد بلکه باید تمامی رایزنی‌ها و شرایط از سوی متولی امر فراهم و بخش خصوصی بدون دغدغه ورود کند که در این زمینه همت بیشتر دستگاه ورزش و جوانان را می‌طلبد.

در ادامه رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام هرمزگان گفت: رشته بدنسازی و پرورش اندام از پرطرفدارترین ورزش‌های کشور و استان هرمزگان است که نیازمند توجه مسئولان جهت رشد و توسعه اماکن و زیرساخت‌هاست.

حسین اخلاقی با بیان اینکه 120 باشگاه در این رشته در هرمزگان فعال‌اند که 116 باشگاه آن با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی بوده است، تصریح کرد: تنها مشکل بخش خصوصی عدم مالکیت زمین است که برای این منظور طرحی در نظر گرفته‌ایم تا در 70 نقطه شهر بندرعباس زمین لازم اعطا تا بخش خصوصی برای ساخت یک باشگاه اقدام کرده و سبب ارتقای فضای ورزشی استان هرمزگان شود.

وی با اشاره به اینکه در حال رایزنی برای برگزاری مسابقات بدنسازی و پرورش اندام جام خلیج‌فارس در بهمن‌ماه سالجاری هستیم، اظهار کرد: برای این منظور نیازمند همکاری استانداری هرمزگان برای دریافت مجوزات لازم هستیم.

اخلاقی در پایان با بیان اینکه در سال گذشته 8 سفر برون‌مرزی با حمایت بخش خصوصی صورت گرفت که منجر به دریافت 8 مدال شد، اضافه کرد: امیدوارم نگاه مسئولان به ورزش نگاه توسعه‌ای و حمایتی باشد تا بتوانیم شاهد ارتقای جایگاه ورزش هرمزگان در کشور باشیم.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه برای برگزاری مسابقات بین‌المللی خلیج‌فارس هر کمکی از دستمان بربیاید دریغ نخواهیم کرد، خاطرنشان کرد: باید اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان وقتی می‌بیند بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در امر ساخت اماکن ورزش مشتاق است، برنامه‌ریزی بهتری داشته باشد و دوندگی برای دریافت مجوزات و حتی اعطا زمین را با سرعت بیشتری دنبال کند.

در ادامه رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان هرمزگان گفت: مدیرکل ورزش و جوانان و معاونینش در این مدت همواره پاسخگو بوده و با فعالیت‌های شبانه‌روزی خود سبب شده تا از رفت‌وآمدهای بی‌مورد به اداره کل ورزش و جوانان کاسته شود.

محمدهادی مفضل با بیان اینکه ورزش هرمزگان مشکلات زیادی دارد، تصریح کرد: صحبت‌هایی که در این جلسه صورت گرفت در جلسات گذشته هم مطرح شد اما برای رفع آن هم‌فکری شد؟!

وی با اشاره به اینکه در جلسه قبل طرح ساخت خانه کوهنورد مصوب شد، اضافه کرد: تاکنون که این موضوع فقط در حد حرف باقی ماند و در حال خاک خوردن است.

در همین خصوص ایرج حیدری، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: هم دستگاه ورزش و جوانان و هم استانداری هرمزگان دراین‌بین مقصر است و به‌طور حتم یکی از مباحث مهم اجتماعی و اثربخش در کاهش آسیب‌ها رسیدگی به حوزه ورزش است.

در ادامه استاندار هرمزگان با بیان اینکه ورزش بسیار اهمیت دارد و باید اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان پشتکار و همت بیشتری به خرج دهد، تصریح کرد: باید اینچنین جلساتی ماهانه برگزار شود تا هم همفکری بهتری صورت گیرد و هم پیگیری کارها با جدیت بیشتری دنبال شود و بتوانیم ورزش را در متن جامعه قرار دهیم.

همچنین نائب رئیس بانوان هیئت تکواندو استان هرمزگان در این نشست گفت: خوابگاه ورزشکاران بانو در مجموعه ورزشی حجاب بندرعباس از نبود امکانات مناسب رنج می‌برد و باید هرچه زودتر مورد بهسازی و ساماندهی قرار گیرد.

راسته اضافه کرد: هیئت‌های ورزش‌های رزمی استان هرمزگان در بخش بانوان از پتانسیل بالایی برخوردارند اما نبود فضای مناسب خوابگاهی سبب می‌شود تا ورزشکاران شهرستانی قید ادامه ورزش را بزنند.

وی در پایان تعداد سانس های کمتر سالن‌های ورزشی، ورزش بانوان نسبت به آقایان را از دیگر معضلات ورزش بانوان در استان هرمزگان دانست.

مظفر خادمی، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در پاسخ به این صحبت‌ها گفت: به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا به‌صورت یک روز درمیان سالن‌های ورزشی بین آقایان و بانوان چرخشی باشد و دیگر مشکلی پیش نیاید.

نائب رئیس بانوان هیئت تنیس ارضی استان هرمزگان گفت: نبود اسپانسر و حامی مالی یکی از بزرگ‌ترین مشکلات ورزش بانوان است که مانع از رشد آن شده است.

ارباب با بیان اینکه اگر صداوسیما کمی مهربان‌تر با ورزش بانوان رفتار کند شاهد حضور حامیان مالی در ورزش بانوان هرمزگان خواهیم بود، تصریح کرد: ورزش بانوان نیاز مبرم به توجه و اهمیت دارد تا بتواند سبب نشان دادن استعدادها شود.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه احساس می‌شود قد ورزش استان هرمزگان نسبت استان‌هایی که قدشان کوتاهتر از هرمزگان هم هست، کوتاهتر است، گفت: مدیرکل ورزش و جوانان باید در اینچنین مواقع جلسه‌ای با مسئولان صداوسیما برگزار و این گلایه بجا را مطرح تا با پخش مسابقات ورزشی بانوان شاهد حضور حامیان مالی در ورزش بانوان باشیم.

نائب رئیس هیئت قایقرانی استان هرمزگان گفت: شاهد حضور چهار ملی‌پوش از این رشته هستیم که همگی دارای عناوین بین‌المللی بوده و حتی مدال بازی‌های آسیایی اینچئون را به ارمغان آوردند.

پاسلار با بیان اینکه رشته قایقرانی از نبود یک پیست مناسب در بندرعباس رنج می‌برد، خاطرنشان کرد: دهکده ساحلی طرح خوبی است اما تا زمان بهره‌برداری از آن زمان زیادی طول می‌کشد پس امیدوارم شاهد ساماندهی همین پیست فعلی باشیم.

وی در پایان رشته قایقرانی را تنها رشته شانس کسب سهمیه المپیک برای ورزشکاران هرمزگانی دانست.

در همین خصوص مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان از برگزاری جلسه‌ای با حضور شهردار و اعضای شورای شهر بندرعباس در خصوص لایروبی پیست رشته قایقرانی خبردارد.

استاندار هرمزگان هم با بیان اینکه طرحی تا دو سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید، تصریح کرد: طرح ساماندهی بین اسکله حقانی تا اسکله شیلات به‌زودی عملیاتی و برای توسعه ورزش‌های آبی نیز برنامه‌ریزی مناسبی خواهد شد.

نائب رئیس بانوان هیئت ووشو استان هرمزگان گفت: انتصاب‌های مناسبی از زمان حضور آقای امیاری در رأس ورزش بانوان استان هرمزگان صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

پاسلار با تقدیر از تلاش‌های معاون بانوان ورزش و جوانان استان هرمزگان، افزود: تا چند ماه دیگر میزبانی از تیم ملی ووشو بانوان و آقایان را در دستور کار داریم اما با مشکل خوابگاه مواجه ایم.

وی در پایان گفت: اگر به ورزش بانوان نگاه جدی صورت گیرد به‌طور حتم نتیجه آن را با موفقیت‌های به‌دست‌آمده خواهیم دید.

همچنین رئیس هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا استان هرمزگان گفت: روسای هیئت‌های ورزشی استاندار را مانند برادر خود می‌دانند و تشکیل چنین جلساتی برای برطرف شدن مشکلات است اما با انتقاد و نهیب دادن به مدیرکل ورزش و جوانان مشکلی برطرف نمی‌شود.

محمود کریم زاده با بیان اینکه تشکیل چنین جلساتی برای مشورت و ارائه راهکار برای حل مشکلات است نه کوبیدن یکدیگر، اظهار کرد: تمامی افراد حاضر در این نشست از مشکلات 44 هیئت ورزشی آگاه هستند و دیگر نیازی نیست بنشینیم و حرف‌های تکراری بزنیم.

وی با اشاره به اینکه تشکیل صندوق تعاونی ورزش استان هرمزگان امری ضروری است، عنوان کرد: می‌توان با تشکیل این صندوق و اجبار به کمک‌های بنگاه‌ها اقتصادی استان با نظارت نماینده استانداری، اداره کل ورزش و جوانان و هیئت‌های ورزشی بخشی از مشکلات مالی هیئت‌های ورزشی هرمزگان را برطرف کرد.

در ادامه رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان هرمزگان گفت: یکی از مشکلات جدی ورزشکاران این رشته نبود وسیله ایاب و ذهاب است که در جابه‌جایی‌ها ما را دچار مشکل کرده است.

محمد جاودان با بیان اینکه همچنین قرار شد زمینی برای ورزشکاران این رشته تخصیص یابد، تصریح کرد: دغدغه ما این است که پس از تخصیص زمین و پیدا کردن خیر ورزشی برای ساخت آن، پس از مدتی مجموعه از ما گرفته شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در پاسخ به این اظهارات گفت: در جلسه‌ای مقرر شد زمینی در مجموعه ورزشی خلیج‌فارس به این هیئت تخصیص یابد و همچنین یک دستگاه مینی‌بوس برای جابه‌جایی ورزشکاران نیز اختصاص داده‌ایم.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان هرمزگان در ادامه با بیان اینکه اگر بخواهیم در رشته‌های ورزشی به افتخاری دست‌یابیم باید از ابتدا زمینه ژیمناستیک را در استان ارتقا بخشیم، تصریح کرد: امیدوارم ورزش ژیمناستیک به‌عنوان رشته پایه و مادر موردتوجه بهتری از سوی مسئولان قرار بگیرد.

عبدالرحیم سپهرتاج اظهار کرد: تمامی هیئت‌ها با احداث یک پایگاه قهرمانی در کوه گنو برای مناسب‌سازی شرایط اردویی پیش از حضور در مسابقاتی که در استان‌های با ارتفاع از سطح دریا برگزار می‌شود، موافق‌اند،

وی در پایان دیگر مشکلات هیئت‌های ورزشی را نزدیک شدن به فصل گرما و مشکلات سرمایشی سالن‌های ورزشی دانست.

همچنین دبیر هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان هرمزگان با بیان اینکه هرکسی در کشور کارش را به‌درستی انجام دهد دیگر جای تقدیر و تشکر ندارد زیرا وظیفه‌اش بوده است، تصریح کرد: مشاور ورزشی استاندار هرمزگان از زمان انتصابش از کدام هیئت ورزشی بازدید کرده و چه اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده است و چرا در این جلسه حضور ندارد؟

حسن کامجو با بیان اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان مدت 7 ماه است بر این مسند قرارگرفته و نباید ناجوانمردانه به باد انتقاد گرفته شد، تصریح کرد: نمی‌توان مسئولان کم‌کاری خود را در زمین اداره کل ورزش و جوانان بیندازند.

وی با اشاره به اینکه در سال 97 هرچه برای ورزش صحبت و هزینه شد تنها نام آذرخش و تیم فوتسال این باشگاه در میان بود، تصریح کرد: چرا یک‌بار برای همیشه این موضوع را جمع‌بندی نکرده و مشکل این تیم حل نمی‌شود تا به سایر رشته‌های ورزشی هم نگاهی شود.

کامجو با بیان اینکه نتایج این جلسات چیست و شورای عالی ورزش تاکنون چه خروجی داشته است، اضافه کرد: اعضای شورای شهر بندرعباس در این جلسه حضور دارند اما آیا به قوانین خود پایبند بوده و اگر حمایتی انجام داده‌اند چرا مطرح نمی‌کنند.

در همین زمان کیانوش جهانبخش، عضو شورای شهر بندرعباس با کنایه به صحبت‌های کامجو گفت: شما که رئیس هیئتت نماینده مردم هرمزگان در مجلس(احمد مرادی) است پس نباید دیگر دغدغه مالی داشته باشید.

پس از پایان صحبت‌های هیئت‌های ورزشی استاندار هرمزگان با بیان اینکه نمی‌دانم چرا مشاور ورزشی‌ام در این جلسه حضور ندارد، تصریح کرد: تمامی مطالب ارائه‌شده در این نشست را قبول دارم اما اگر قرا بود بودجه هیئت‌ها و باشگاه‌های ورزشی از سوی دولت پرداخت شود دیگر چه نیازی به حضور آن‌ها بود.

فریدون همتی با اشاره به اینکه کسانی که در رشته‌های ورزشی فعالیت می‌کنند به‌طور حتم کمتر دچار آسیب‌های اجتماعی می‌شوند، اظهار کرد: دولت به‌تنهایی نمی‌تواند مشکلات ورزش را حل کند بلکه باید با مشارکت هیئت‌ها این امر صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی بخش خصوصی زمانی به عرصه حمایت از ورزش گام می‌گذارد که احساس کند یک اداره کل ورزش و جوانان قوی را پشت سرخود می‌بیند نه متولی منفعل، خاطرنشان کرد: تنگناهای مالی دولت زیاد و تقاضا و درخواست‌ها بیشتر پس باید برنامه‌ریزی مناسبی صورت گیرد تا بتوانیم بودجه را به‌درستی تقسیم و هزینه کنیم.

همتی با اشاره به اینکه یک‌مرتبه نمی‌توان ورزش هرمزگان را به خوزستان تبدیل کرد اما به‌مرور و با برنامه‌ریزی به‌طور حتم این امر محقق خواهد شد، عنوان کرد: ورزش هرمزگان فرازوفرودهایی طی سال‌های گذشته داشته پس‌نیاز به یک ساماندهی و برنامه‌ریزی مناسب برای توسعه آن داریم.

وی در خصوص وضعیت تیم آذرخش بندرعباس گفت: آذرخش باشگاهی خصوصی است و باید خود به فکر کسب درآمد باشد اگر قرار بر این است که تمام امیدش به کمک دولتی باشد دیگر چه نیازی به تیمداری بخش خصوصی است و با نام اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان به میدان برود.

عالی‌ترین مقام دولت در استان هرمزگان با اشاره به اینکه هم شهرداری‌ها هم دهیاری‌ها و هم بنگاه‌های اقتصادی را برای حمایت از ورزش به‌پای کار می‌آورم، اظهار کرد: باید اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان آستین همت خود را بالا بزند و بیشتر از وضعیت فعلی فعال باشد.

وی با بیان اینکه با یک بخشنامه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را مکلف به حمایت از هیئت‌های ورزشی می‌کنیم، خاطرنشان کرد: باید برنامه‌ریزی کنیم بنگاه‌های اقتصادی را برای حمایت از چند رشته خاص که پرهزینه هستند، ترغیب به حمایت کنیم که این امر هم باید با برنامه‌ریزی و پیگیری اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان محقق شود.

همتی در پایان با اشاره به اینکه برای بنده ورزش همگانی از قهرمانی مهم‌تر است، تصریح کرد: مدال‌آوری هدیه کاظمی دربازی‌های آسیایی اینچئون را باید به تلاش شخصی‌اش مرتبط دانست نه برنامه‌ریزی اداره کل ورزش و جوانانمان.

گزارش از امیرحسین طالبی، خبرنگار ایسنا، منطقه خلیج فارس

   
  

نظرات کاربران: 2 نظر (فعال: 1 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
حسین پور
|    | 1398/2/30 - 14:24 | |
جالبه
به روسای هیات های ورزشی استان که نگاه می کنی اکثر افراد سیاسی هستند تا ورزشی
مدیرکل های استانداری و دستگاه های اجرایی،
شهردار،
نمایندگان شواری شهر،
واقعا یکی از علل عقب افتادگی ورزش استان همین نیست؟؟
ببینید هیات هایی که مدیر ورزشی دارن در استان چقدر خوب کارکردن و اون هایی که مدیران سیاسی و با اهداف سیاسی دارن به کجا رسیدن


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
پر بازدیدترین
 
پر بحث ترین ها
  آغاز برداشت خرما در ۳۴ هزار هکتار از نخلستان‌های هرمزگان
  گامهای دادگستری هرمزگان برای ارتقای امنیت مناطق حاشیه‌ای شهر بندرعباس
  نخستین سالگرد شهید خلیل تختی‌نژاد برگزار شد  
  انتقال پرونده ۴ محیط‌بان متهم به قتل به دادسرای نظامی هرمزگان
  ضریب اشغال هتل‌های قشم کمتر از 20 درصد است
  درخواست استاندار هرمزگان از وزیر صمت در حاشیه سفر وزیر به جنوب استان کرمان!  
  ورود سامانه هوای گرم به هرمزگان/ راهکار‌هایی برای جلوگیری از گرمازدگی
  هجوم ملخ‌ها به استان هرمزگان
  خروج نفتکش های حادثه‌دیده از آبهای ایران
  موج جدید هجوم ملخ‌ها تیرماه آغاز می‌شود/ بسیج و سپاه به کمک مقابله می‌آید
  آغاز عقیم‌سازی سگ‌های بدون‌‌صاحب در بندرعباس
  تغییر ساعت کار ادارات هرمزگان به دلیل گرمای هوا/ ادارات از 26 خرداد به مدت 3 روز از 6.30 تا 12 باز خواهند بود
  ۴ محیط‌بان بازداشتی کرمان آزاد شدند+جزئیات
  درخت 500 ساله کوهیج بستک قطع نخواهد شد
  رد لایحه تعیین تکلیف تابعیت فرزندان مردان خارجی
  فراخوان رئیس قوه قضائیه درباره مشارکت‌جویی از مردم و نخبگان در روند تحولات دستگاه قضائی
  جشنواره خیران مدرسه ساز هرمزگان با تعهد ۶۲۶ میلیارد ریالی پایان یافت
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© جنوب ایران 1391
info@jonoubiran.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار